York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oxford International Online Young Learner

Oxford International Online Young Learner

Oxford International Online Young Learner

Oxford International Online - Young Learner (8-17 Yaş) Oxford International Juniors ile eğlenceli ve etkileşimli bir online sınıfta İngilizce öğrenin. Sanal sınıfımız, 8 -17 yaş arası öğrencilere programlarına uygun bir zamanda çalışma fırsatı sunar. Öğrenciler, İngiltere'den akredite deneyimli öğretmeler tarafından küçük sınıf boyutlarında ve samimi bir ortamda eğitim almaktadırlar. Oxford International online eğitim programlarımız, geleneksel program sunumumuzdan beklenen aynı standartlara ...

Oxford International Online - Young Learner (8-17 Yaş)

Oxford International Juniors ile eğlenceli ve etkileşimli bir online sınıfta İngilizce öğrenin. Sanal sınıfımız, 8 -17 yaş arası öğrencilere programlarına uygun bir zamanda çalışma fırsatı sunar. Öğrenciler, İngiltere'den akredite deneyimli öğretmeler tarafından küçük sınıf boyutlarında ve samimi bir ortamda eğitim almaktadırlar.

Oxford International online eğitim programlarımız, geleneksel program sunumumuzdan beklenen aynı standartlara öğrenci başarısını sağlamak için tasarlanmıştır.

Online Grup Dersleri

Online İngilizce çalışarak İngilizce dilinizi 4 - 6 öğrenciden küçük sınıflarda geliştirebilirsiniz. Haftada 2 saatlik heyecan verici proje çalışması dahil haftada 5 saat eğitim verilmektedir. Program başında ve sonunda değerlendirme yapılıp, program sonu sertifika verilmektedir. Dersler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İngiltere saati ile saat 13:00’de başlamaktadır.

Birebir Özel Dersler

İhtiyacınıza göre bireysel online İngilizce eğitiminde, dilbilgisi, kelime bilgisi, konuşma, okuma veya dinleme gibi konularda eğitim alabilirsiniz . Programınıza uygun esnek ders saatleri belirleyebilirsiniz.

Program öncesi İngilizce seviyeniz ve isteklerinize göre program oluşturulmaktadır. Sonrasında bu isteklerinize göre ders saatleriniz belirlenerek eğitmeniniz ile eğitime başlayabilirsiniz.


Fiyat Tablosu

Haftalık 5 saat online grup dersleri: 1 Hafta: 556 TL, 2 Hafta: 996 TL, 3 Hafta: 1495 TL, 4 Hafta: 1992 TL

Not: Ders süreleri 60 dakikadır.

Online birebir dersler: Haftalık 1 Ders: 374 TL, Haftalık 2 Ders: 622 TL, Haftalık 3 Ders: 872 TL, Haftalık 5 Ders: 1660 TL

Not: Dersler 60 dakikadır.

Dersler İngiltere zamanlamasına göre yapılmaktadır. Londra zaman aralıklarından birini seçip kendi ülke ve şehrinize göre zamanınızı ayarlamnız gerekmektedir.

Yetişkin öğrenci adayları için program linki: Oxford International Online - Yetişkin 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Online İngilizce Eğitimi
  • Seviye
   : Temel - İleri Seviye
  • Konaklama
   : Online
  • Dahili Hizmetler
   : Online eğitim, online eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık 556 TL den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar