York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Online İngilizce Küçük Yaş

Online İngilizce Küçük Yaş

Online İngilizce Küçük Yaş

International House Londra Semestre tatilinde 8-17 yaş çocuklar için mükemmel bir İngilizce programı gerçekleştiriyor. Bu programda çocuklar başlangıç seviyesi, orta seviye yada ileri seviye olmak üzere girecekleri deneme sonucuna uygun sınıflara yerşetirilip, online yoğun bir programda eğlenerek öğreniyorlar. Küçük yaşlarda İngilizce seviyesini online olrak da geliştirebilen bu program, National Gegraphic metaryalleri ve canlı sınıf ortamında İngiltere'den öğrencilere online bağlanıp dil bilgis...

International House Londra Semestre tatilinde 8-17 yaş çocuklar için mükemmel bir İngilizce programı gerçekleştiriyor. Bu programda çocuklar başlangıç seviyesi, orta seviye yada ileri seviye olmak üzere girecekleri deneme sonucuna uygun sınıflara yerşetirilip, online yoğun bir programda eğlenerek öğreniyorlar. Küçük yaşlarda İngilizce seviyesini online olrak da geliştirebilen bu program, National Gegraphic metaryalleri ve canlı sınıf ortamında İngiltere'den öğrencilere online bağlanıp dil bilgisi, konuşma, dinleme ve yazma konusunda eğitim görüyorlar. Dünya'nın en önemli dil merkezi olan Londra'ya direk online bağlanan çocuklar program sonunda yaşıtlarının önüne geçmek ile birlikte, yaşıtları ile farklı milletten arkadaşları ile eğlenceli zamanlar geçiriyorlar.

 

Program hafta içi hergün Türkiye saati ile 10.00-11.30 yada 17.00-18.30 Canlı ana dersler ile interaktif şekilde yapılıyor.Sınıflar maximum 10 kişi olduğu için öğrencilere daha fazla katılım ve pratik imkanı sunuyor. Haftada Toplam 6 saat İnteraktif canlı programı aktivite saatleri olantercihen 12.00-13.00 yada 19.00-20.00 aktivite saatleri ile de pekiştiriyorlar.

Online İngilizce Aktivite saatlerinde neler yapılabiliyor?

Technoloji and Mühendislik
Dil ve Edebiyat 
Sosyal Bilimler
Sağlık ve Beden Eğitimi 


İnsan Bilimleri  konusunda aktiviteler İngilizce yapılıyor. Böylelikle öğrenciler dili kullanıp arkadaşları ile zevkli bir oyun aktivite saati geçirirken hem dillleri hem de vizyonları gelişip, Dünya'da neler olduğu konusunda da bir farkındalık geliştiriyorlar.

 

Öğrenciler;

Lapto yada Bilgisayar üzerinden zoom teknolojisi ile derslere katılım sağlıyorlar. İyi bir internet bağlantısı dışında ekstra bir teknoloji yada yazılım ihtiyaçları bulunmamakta.

Evet bu çocuklar için online İngilizce programının haftalık fiyatı 125 Pound. Toplam aktiviteler ile haftada 11 saat eğitim görmüş oluyorlar. Saat ücreti 1 saati 60 dakika 11-12 pound a gelmiş oluyor.

Program sonucunda öğrenciler

*Katılım Sertifikası

*Akıcı bir aksan

*Nasıl yeni teknolojiyi kullanacaklar

*Yeni arkadaşlar edinme

*Verimli eğitici bir dil eğitimi

*Kelime Bilgisi gibi muhteşem sonuçlarla programı tamamlayabilirler.

Program British Council trafından onaylanmış ve global geçerliliği olan bir programdır. 21. Yüzyılın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş bu program aktediteli uzman eğitmenlerce geliştirilmiş ve çocukların psikolojisine adapte edilmiştir.

 

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 2 Hafta £ 125 Fiyata dahil hizmetler: Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   2 Hafta
  • Kurs Tarihleri
   29.03.2021
  • Haftalık Ders Saati
   11
  • Yaş Aralığı
   8 - 11
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : International House
  • Seviye
   : Her seviye
  • Konaklama
   : Online
  • Etkinlik ve Geziler
   : Konuşma Kulübü, Bilim ve Teknoloji Kulübü, Edebiyat ve Kitaplar Kulübü, İnteraktif Spor Kulubü
  • Dahili Hizmetler
   : Online Eğitim Materyalleri, 6 saat interaktif ders, 5 saat aktivite saati
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftası 125 GBP. Başlangıç Tarihleri; 25 Ocak, 1 Şubat, 15 Şubat, 22 Şubat
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar