York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Online İngilizce Küçük Yaş

Online İngilizce Küçük Yaş

Online İngilizce Küçük Yaş

International House Londra yaz tatilinde 8-17 yaş çocuklar için mükemmel bir İngilizce programı gerçekleştiriyor. Bu programda çocuklar başlangıç seviyesi, orta seviye yada ileri seviye olmak üzere girecekleri deneme sonucuna uygun sınıflara yerşetirilip, online yoğun bir programda eğlenerek öğreniyorlar. Küçük yaşlarda İngilizce seviyesini online olarak da geliştirebilen bu program, National Geographic metaryalleri ve canlı sınıf ortamında, İngiltere'den öğrencilere online bağlanıp dil bilgisi,...

International House Londra yaz tatilinde 8-17 yaş çocuklar için mükemmel bir İngilizce programı gerçekleştiriyor. Bu programda çocuklar başlangıç seviyesi, orta seviye yada ileri seviye olmak üzere girecekleri deneme sonucuna uygun sınıflara yerşetirilip, online yoğun bir programda eğlenerek öğreniyorlar. Küçük yaşlarda İngilizce seviyesini online olarak da geliştirebilen bu program, National Geographic metaryalleri ve canlı sınıf ortamında, İngiltere'den öğrencilere online bağlanıp dil bilgisi, konuşma, dinleme ve yazma konusunda eğitim görüyorlar. Dünya'nın en önemli dil merkezi olan Londra'ya direk online bağlanan çocuklar, program sonunda yaşıtlarının önüne geçmek ile birlikte, yaşıtları ile farklı milletten arkadaşları ile eğlenceli zamanlar geçiriyorlar.

 

Program hafta içi hergün Türkiye saati ile 10.00-11.30 yada 17.00-18.30. Canlı temel dersler ile interaktif şekilde yapılıyor. Sınıflar maximum 10 kişi olduğu için öğrencilere daha fazla katılım ve pratik imkanı sunuyor. Ana derslerin yanı sıra aynı hafta toplam 6 saat interaktif aktivite saatleri programa dahil. Ana ders saatlerini tercih eden öğrenciler icin aktivite saati 12.00-13.00 saatleri arasinda, ana derslerini aksamüstü tercih eden öğrenciler icin 19.00-20.00 saatleri arasında aktivite saatleri ile de dil eğitimini pekiştiriyorlar.


Ders programı detayları özetle
Pazartesiden cumaya haftada 5 gün, her gün 1,5 saat ana ders Türkiye saatiyle 10:00-11:30 ana ders + 12.00-13:00 aktivite saati

veya

17:00-18:30 ana ders + 19:00-20:00 aktivite saati

 

Online İngilizce Aktivite saatlerinde neler yapılabiliyor?

Teknoloji ve Mühendislik
Dil ve Edebiyat 
Sosyal Bilimler
Sağlık ve Beden Eğitimi 


İnsan Bilimleri  konusunda aktiviteler İngilizce yapılıyor. Böylelikle öğrenciler, dili kullanıp arkadaşları ile zevkli bir oyun aktivite saati geçirirken, hem dillleri hem de vizyonları gelişip, Dünya'da neler olduğu konusunda da bir farkındalık geliştiriyorlar.

 

Öğrenciler;

Laptop yada Bilgisayar üzerinden zoom teknolojisi ile derslere katılım sağlıyorlar. İyi bir internet bağlantısı dışında ekstra bir teknoloji yada yazılım ihtiyaçları bulunmamakta.

Evet bu çocuklar için online İngilizce programının haftalık fiyatı 125 Pound. Toplam aktiviteler ile haftada 12.5 saat eğitim görmüş oluyorlar. Program sonucunda öğrenciler

*Katılım Sertifikası

*Akıcı bir aksan

*Nasıl yeni teknolojiyi anlama

*Yeni arkadaşlar edinme

*Verimli eğitici bir dil eğitimi

*Kelime Bilgisi gibi muhteşem sonuçlarla programı tamamlayabilirler.

Program British Council trafından onaylanmış ve global geçerliliği olan bir programdır. 21. Yüzyılın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş bu program aktediteli uzman eğitmenlerce geliştirilmiş ve çocukların psikolojisine adapte edilmiştir.

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : International House
  • Seviye
   : Her seviye
  • Konaklama
   : Online
  • Etkinlik ve Geziler
   : Konuşma Kulübü, Bilim ve Teknoloji Kulübü, Edebiyat ve Kitaplar Kulübü, İnteraktif Spor Kulubü
  • Dahili Hizmetler
   : Online Eğitim Materyalleri, 6 saat interaktif ders, 5 saat aktivite saati
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftası 125 GBP. Başlangıç Tarihleri; 28 Haziran, 5 Temmuz, 12 Temmuz, 19 Temmuz, 26 Temmuz, 2 Ağustos, 9 Ağustos, 16 Ağustos
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar