York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Online Eğitimler

Online Eğitimler

Online Eğitimler

Günümüz teknolojisinde online eğitimler hayatımızın her dalında öne çıkmaya başlamıştır. Bu programlar arasında en öne çıkanlar, online dil eğitimi, online üniversite ve yüksek lisans programları, online sertifika programları ve online lise programlarıdır. Online Dil Eğitimi Özellikle dil eğitimi konusunda giderek artan bir talep mevcuttur. Bu eğitimler hem yetişkinler hem de çocuk ve gençler için mevcuttur. Online dil eğitimi, uluslararası okulların denetimi altında çok daha güvenli ve kalite...

Günümüz teknolojisinde online eğitimler hayatımızın her dalında öne çıkmaya başlamıştır. Bu programlar arasında en öne çıkanlar, online dil eğitimi, online üniversite ve yüksek lisans programları, online sertifika programları ve online lise programlarıdır.

Online Dil Eğitimi

Özellikle dil eğitimi konusunda giderek artan bir talep mevcuttur. Bu eğitimler hem yetişkinler hem de çocuk ve gençler için mevcuttur. Online dil eğitimi, uluslararası okulların denetimi altında çok daha güvenli ve kaliteli bir yapıya bürünmektedir. Uluslararası akredite edilmiş okullardan alacağınız eğitimlerde, eğitmeninizin sertifikalı ve eğitme niteliğine sahip olduğunu bilerek daha kaliteli ve güvenli bir süreç içerisinde bulunursunuz. Online eğitimler tüm kullanıcılara açık sesli ve görüntülü platformlar veya okulların kendilerine özel geliştirdikleri platformlar aracılığı ile verilmektedir. Bu online eğitimlerde, ses ve görüntü aktarımı için gerekli internet ve bilgisayar, telefon gibi donanımlara gereksinim vardır. 

Online dil eğitiminde grup dersler, özel birebir dersler ve şahsi çalışma seçenekleri bulunmaktadır. Grup dersler genel olarak 5 - 10 öğrenci katılımı ile yapılmaktadır. Birebir veya grup dil eğitimi programlarında, başlangıç öncesi online seviye tespit sınavları yapılır ve eğitim alacağınız sanal sınıf belirlenir. Birebir programların içerisinde genel ingilizce, iş ingilizcesi, IELTS hazırlık ve bunun gibi programlar dışında kişiye, gereksinime özel programlar oluşturulabilmektedir.

Online dil eğitimi programları haftalık ve günlük ders sayılırı ile çeşitli seçeneklere sahiptir. Eğitim almak istediğiniz kurumun saatine göre, kendi yaşadığınız ülkenin saati belirlenir, bu saatler oldukça esnek oluşturulmaktadır. Sabah, öğlen veya akşam saatlerinde ders alabileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Programlarda online eğitimler dışında internetten ulaşabileceğiniz eğitim materyalleri de size sunulmaktadır. Program sonunda eğitim kurumuna ait sertifikaya sahip olursunuz.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar