York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oise Language School Yurt Dışı Yaz Okulu

Oise Language School Yurt Dışı Yaz Okulu

Oise Language School Yurt Dışı Yaz Okulu

30 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi veren OISE yaz okulları, İngiltere’de Oxford, Cambridge, Londra ve Bristol’da hizmet veriyor. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerini konuşuldukları yerlerde öğretmeyi hedefleyen kurumun tüm merkezleri gerekli akreditasyonlara sahiptir. Düzenli olarak çalışanlarına OISE ’de eğitim veren şirketlerin arasında BMW, Eurostar, Hugo Boss, Kellogs ve Siemens yer alıyor. British Council tarafından akredite olmuş olan eğitim kurumu, bir English UK üyesidir. Okulun ...

30 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi veren OISE yaz okulları, İngiltere’de Oxford, Cambridge, Londra ve Bristol’da hizmet veriyor. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerini konuşuldukları yerlerde öğretmeyi hedefleyen kurumun tüm merkezleri gerekli akreditasyonlara sahiptir. Düzenli olarak çalışanlarına OISE ’de eğitim veren şirketlerin arasında BMW, Eurostar, Hugo Boss, Kellogs ve Siemens yer alıyor. British Council tarafından akredite olmuş olan eğitim kurumu, bir English UK üyesidir. Okulun şubeleri, şehir merkezlerinde yer alır ve ulaşım rahatlıkla sağlanabilir.
Oise, öğrencileri akademik ve profesyonel temel oluşturacak beceriler ile donatmak amacıyla oluşturduğu seçkin programları uygular.  Öğrencilerin bilişsel yeteneklerine göre uyarlanmış dersler, her yaş grubu için özel olarak dizayn edilir. Dinamik ve uyarıcı çalışmalar ile derste konsantre sağlayan sınıflarda en üst verimliliği sağlayan eğitim sistemi esas alınır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar