York Eğitim Danışmanlığı

Stafford House Oakham School Klasik

Stafford House Oakham School Klasik

Stafford House Oakham School Klasik

Stafford House Oakham Klasik Yaz Programı Neden Tavsiye Ediliyor?

 

Oakham School 1584 yılında kurulmuş olup, akademik ve sportif mükemmellik adı altında üne sahip bir okuldur. İngiltere yaz okulu programının gerçekleştirildiği okul binası şehir merkezi çevresinde konumlanmıştır. Oakham School‘un kırsal bölgede kendine ait güzel bir merkezi bulunmaktadır. Stafford House, en güzel yatılı okul ve üniversitelerdeki  kampüslerin içerisinde, İngilizce programları sunarak öğrencilere, hem dil eğitimi alma hemde tatil yapma fırsatı sunmaktadır. Yaz okulları arasında en kaliteli, renkli ve farklı programları sunan Stafford House ‘da öğrenciler haftalık 10 saati kapsayan dil eğitimi dışında tenis, binicilik, futbol gibi ilgi alanlarında olan bir çok ek ders alabilmektedirler. Seçkin içerikli programları, deneyimli eğitim kadrosu, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Stafford House kapsamlı ve verimli bir yaz dönemi sunmaktadır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Haftada 15 saat İngilizce dersi dışında seçmeli ders eğitimi yapılmaktadır. Haftalık gezi programı 1 tam gün ve 2 yarım gün şeklindedir. Program boyunca öğleden sonraları kültürel ve eğlenceli aktiviteler uygulanmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 16 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Oakham School yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Rutland Su Parkı, Peterborough, Nottingham, Stamford, Leicester, Londra, Cambridge, Stratford-upon-Avon’a eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve cricket gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 07 Temmuz – 05 Ağustos, tarihleri arasında 2- 4 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 860 £ Hava alanı karşılama- 275£ Kayıt ücreti- 100£, Sağlık sigortası- 3,62£
 • Program Sonucu

  Stafford House Oakham Klasik Yaz Programının Sizlere Katacakları Nelerdir?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler geziler ile genel kültürlerini geliştirirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni mekanlar ve arkadaşlıklar keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar