York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Notre Dame University

Notre Dame University

Notre Dame University

1842 yılında kurulmuş olan Notre Dame Üniversitesi South Bend, Indiana’da bulunan Amerika Birleşik Devletlerinin Katolik Araştırma Üniversitelerindendir. Notre Dame Üniversitesi günümüzde 5 fakültesinin yanında 15 yüksek lisans ve 26 doktora programıyla hizmet vermektedir. Üniversite öğrencilerinin yaklaşık %80’i kampüs içerisinde bulunan kadın erkek ayrı hizmet veren yurtlarda barınmaktadır. Yaklaşık 5km2’lik devasa bir alan üzerine kurulmuş olan kampüsünde 11.800 civarı öğrenciye hizmet vere...

1842 yılında kurulmuş olan Notre Dame Üniversitesi South Bend, Indiana’da bulunan Amerika Birleşik Devletlerinin Katolik Araştırma Üniversitelerindendir.

Notre Dame Üniversitesi günümüzde 5 fakültesinin yanında 15 yüksek lisans ve 26 doktora programıyla hizmet vermektedir. Üniversite öğrencilerinin yaklaşık %80’i kampüs içerisinde bulunan kadın erkek ayrı hizmet veren yurtlarda barınmaktadır.

Yaklaşık 5km2’lik devasa bir alan üzerine kurulmuş olan kampüsünde 11.800 civarı öğrenciye hizmet veren Notre Dame Üniversitesi bu kontenjanın yaklaşık %3’ünü uluslararası öğrencilere ayırmaktadır. Kurumda yaklaşık olarak her 11 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar