York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oise Newbury Hall Yoğun

Oise Newbury Hall Yoğun

Oise Newbury Hall Yoğun

Oise Newbury Hall Programı İngiltere Yaz Okulu Avantajları Nelerdir?   Oise İngiltere yaz okulu programı, Berkshire ’da bulunan ve İngiliz pazar şehri olan Newbury ’de düzenlenir. Newbury Hall School ayrıca Londra ve Bath’a yakın konumdadır. İngiltere yaz okulu kapsamında yapılan program ile öğrenciler yoğun dil eğitimi görürler. Genişletilmiş İngilizce programında haftada 30 saat dil eğitimi mevcuttur. Öğretimler 60 dakika sürer. Sabah ve öğleden sonra 3’er saatlik periyodlar şeklinde ders iş...

Oise Newbury Hall Programı İngiltere Yaz Okulu Avantajları Nelerdir?

 

Oise İngiltere yaz okulu programı, Berkshire ’da bulunan ve İngiliz pazar şehri olan Newbury ’de düzenlenir. Newbury Hall School ayrıca Londra ve Bath’a yakın konumdadır. İngiltere yaz okulu kapsamında yapılan program ile öğrenciler yoğun dil eğitimi görürler. Genişletilmiş İngilizce programında haftada 30 saat dil eğitimi mevcuttur. Öğretimler 60 dakika sürer. Sabah ve öğleden sonra 3’er saatlik periyodlar şeklinde ders işlenir. Ayrıca IELTS sınavına hazırlık çalışmaları içeren program dahilinde öğrencilere güven aşılanır. Bu sayede verilen IELTS eğitimi sonunda öğrenciler neredeyse İngilizcenin tüm özelliklerine hakim olabilirler. Oise yaz okuluna katılım halinde öğrenciler yoğun dil eğitimi dışında Newbury Hall School bünyesindeki kendilerine uygun sportif ve sanatsal aktiviteler için yönlendirilme konusunda yardım alırlar. Ders dışında yapılan eğitici ve kültürel geziler, aktiviteler ve eğlenceli etkinlikler sayesinde öğrenciler, yaz okulu atmosferinde edindikleri dil kazanımlarını sosyal çevrede pratik etme olanağına sahip olurlar. İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama hakkındaki sorularınızı Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde birlikte cevaplayalım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Oise
  • Seviye
   : Yoğun ingilizce
  • Konaklama
   : Newbury Hall School yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca her Cumartesi tam gün eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve cricket gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Tüm yıl boyunca minimum 1 maximum 12 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1445 Gbp
 • Program Sonucu

  Oise Newbury Hall Programı nın Öğrencilere Kazandırdıkları

  *İngilizcenin tüm özelliklerine hakim olurlar.
  *Öğrencilerin akademik sınavlar konusundaki başarı ve özgüvenleri desteklenmiş olur.
  *Farklı sosyal ortamlarda yer alma ve farklı kültürleri tanıma şansına sahip olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar