York Eğitim Danışmanlığı

New York Amerika Yaz Okulu

New York Amerika Yaz Okulu

New York Amerika Yaz Okulu

 New York: Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri unvanına sahip olan NY’da ayrıca 170 farklı dil konuşulmaktadır. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekpresyonizm (New York Ekolü) ile öne çıkmıştır. Bu sebeple sanat okullarının arka bahçesi olarak New York öğrencilere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. 24 saat açık olan metrosu ve yoğun trafik sebebiyle ‘uyumayan şehir’ adını almıştır. Genellikle üniversite öğrencilerinin yaz aylarında Dil Eğitimi ve Ma...

 New York: Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri unvanına sahip olan NY’da ayrıca 170 farklı dil konuşulmaktadır. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekpresyonizm (New York Ekolü) ile öne çıkmıştır. Bu sebeple sanat okullarının arka bahçesi olarak New York öğrencilere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. 24 saat açık olan metrosu ve yoğun trafik sebebiyle ‘uyumayan şehir’ adını almıştır. Genellikle üniversite öğrencilerinin yaz aylarında Dil Eğitimi ve Master Eğitimlerinde, hareketli ve dinamik gençlerin gözdesi olan New York hayalleri gerçeğe dönüştüren bir şehir. ‘New York Borough’ adı verilen ve her bir bölümün bir county olduğu 5 kısımdan oluşuyor idi. Bu 5 kısım Borough the Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island 1898 yılında tek şehir olarak birleştirilmiştir.

High Season'da fiyatların fazla arttığını hatırlatmak ile birlikte New York’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin önceden plan yapmalarının (konaklama vs.) faydalarına olacağını belirtmek isteriz. Eğer başka yerlerde pek bulamayacağınız farklı bir şeyler denemek istiyorsanız “taze istiridye pizzası” ya da mozarella, ricotta ve romano peynirlerinden elde edilen nefis bir harman ile hazırlanan “beyaz pizza”yı York Yurt Dışı Eğitim olarak öğrencilerimize eşsiz bir deneyim olarak hediye ediyoruz. New York’un büyülü atmosferinde York Education size yol göstersin.New York'daki Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Filitre

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar