Lütfen bekleyiniz...

New York Amerika Yaz Okulu

 New York: Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri unvanına sahip olan NY’da ayrıca 170 farklı dil konuşulmaktadır. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekpresyonizm (New York Ekolü) ile öne çıkmıştır. Bu sebeple sanat okullarının arka bahçesi olarak New York öğrencilere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. 24 saat açık olan metrosu ve yoğun trafik sebebiyle ‘uyumayan şehir’ adını almıştır. Genellikle üniversite öğrencilerinin yaz aylarında Dil Eğitimi ve Master Eğitimlerinde, hareketli ve dinamik gençlerin gözdesi olan New York hayalleri gerçeğe dönüştüren bir şehir. ‘New York Borough’ adı verilen ve her bir bölümün bir county olduğu 5 kısımdan oluşuyor idi. Bu 5 kısım Borough the Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island 1898 yılında tek şehir olarak birleştirilmiştir.

High Season'da fiyatların fazla arttığını hatırlatmak ile birlikte New York’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin önceden plan yapmalarının (konaklama vs.) faydalarına olacağını belirtmek isteriz. Eğer başka yerlerde pek bulamayacağınız farklı bir şeyler denemek istiyorsanız “taze istiridye pizzası” ya da mozarella, ricotta ve romano peynirlerinden elde edilen nefis bir harman ile hazırlanan “beyaz pizza”yı York Yurt Dışı Eğitim olarak öğrencilerimize eşsiz bir deneyim olarak hediye ediyoruz. New York’un büyülü atmosferinde York Education size yol göstersin.New York'daki Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fort Lauderdale KlasikLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikRedwing Yale University YoğunSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikLAL Schools Amerika Yaz OkuluELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Pepperdine University KlasikKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu