York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

New York Üniversitesi

New York Üniversitesi

New York Üniversitesi

New York Üniversitesi 1831 yılında kurulmuş olan özel bir üniversitedir. Mütevelli Heyeti üyeleri arasında Türkiye’den Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi ve Mütevelli Heyeti başkanı Enver Yücel de vardır. Toplam 22,615 kayıtlı lisans öğrencisi vardır. Sömestr bazlı akademik takvim kullanır. US Best Colleges 2015 sıralamasında New York Üniversitesi 32. Olmuştur. New York Üniversitesi ana kampüs Manhattan’ın en canlı bölgesi olan Greenwich Villagebölgesinde yer almaktadır. NYU gerçek bir şehir ok...

New York Üniversitesi 1831 yılında kurulmuş olan özel bir üniversitedir. Mütevelli Heyeti üyeleri arasında Türkiye’den Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi ve Mütevelli Heyeti başkanı Enver Yücel de vardır. Toplam 22,615 kayıtlı lisans öğrencisi vardır. Sömestr bazlı akademik takvim kullanır. US Best Colleges 2015 sıralamasında New York Üniversitesi 32. Olmuştur.

New York Üniversitesi ana kampüs Manhattan’ın en canlı bölgesi olan Greenwich Villagebölgesinde yer almaktadır. NYU gerçek bir şehir okuludur. Öğrenciler Manhattan boyunca birçok öğrenci yurdunda dört yıl boyunca barınma sorunu yaşamamaktadır.

New York Üniversitesi; 16 okul, lise, enstitüsü Brooklyn ve Manhattan’da 6 yerde bulunmaktadır. New York Üniversitesi 31 Nobel Ödülü kazananı; 19 Akademi Ödülükazananı; Emmy ve Grammy ödüllerini kazanan mezunlar vermiştir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar