York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

New Haven Yurt Dışı Yaz Okulu

New Haven Yurt Dışı Yaz Okulu

New Haven Yurt Dışı Yaz Okulu

New Haven: ABD Connecticut’ın ikinci büyük şehridir. New Haven şehir merkezinin büyük bir kısmını Yale Üniversitesi oluşturur. Brodway ve Elm sokaklarının kesiştiği yerdeki pizzacı iki türkündür. Beinecke Kütüphanesi mimari yapısıyla görülmeye değerdir. Şehirdeki binalar şahanedir. Chapel Street, Grove Street Cemetery, New Haven Green gibi görülmesi gereken sokaklar parklar müzeler mevcuttur. Karşıdan karşıya geçerken bile kitap okuyan insanları görmeniz mümkün. Yurt Dışı Eğitiminizin kalitesini...

New Haven: ABD Connecticut’ın ikinci büyük şehridir. New Haven şehir merkezinin büyük bir kısmını Yale Üniversitesi oluşturur. Brodway ve Elm sokaklarının kesiştiği yerdeki pizzacı iki türkündür. Beinecke Kütüphanesi mimari yapısıyla görülmeye değerdir. Şehirdeki binalar şahanedir. Chapel Street, Grove Street Cemetery, New Haven Green gibi görülmesi gereken sokaklar parklar müzeler mevcuttur. Karşıdan karşıya geçerken bile kitap okuyan insanları görmeniz mümkün. Yurt Dışı Eğitiminizin kalitesini üst seviyelere çıkarmak adına burası doğru bir tercih olacaktır. Uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile hemen irtibata geçin ve bu fırsatı kaçırmayın, York Education sizin için düşünsün.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar