York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

New Haven

New Haven

New Haven: Hamburgeri ilk kez ‘hamburger’ adıyla pazara sokan bölgedir. Şivesi bozulmuş türk kökenli erkek ve kadınları görüp komikseyebilrsiniz, çok şirinler. Bazı üniversitelerin kendi özel polisleri bulunur ve güvenlik anlamında öğrencilere her zaman sms gönderilir. Ortalama $650’a bir ev kiralabiliyorsunuz. New Haven University, Yale University, Yale School of Art, Güney Connecticut University gibi seviye olarak çok yukarılarda olan bu üniversiteler sizi bekliyor. Özelllikle de Yale gibi eği...

New Haven: Hamburgeri ilk kez ‘hamburger’ adıyla pazara sokan bölgedir. Şivesi bozulmuş türk kökenli erkek ve kadınları görüp komikseyebilrsiniz, çok şirinler. Bazı üniversitelerin kendi özel polisleri bulunur ve güvenlik anlamında öğrencilere her zaman sms gönderilir. Ortalama $650’a bir ev kiralabiliyorsunuz. New Haven University, Yale University, Yale School of Art, Güney Connecticut University gibi seviye olarak çok yukarılarda olan bu üniversiteler sizi bekliyor. Özelllikle de Yale gibi eğitim anlamında müthiş olanaklar sağlayan New Haven’da Yurt Dışı Eğitim sürecinizde York Education sizlerle.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar