York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Münih Almanya Yaz Okulu

Münih Almanya Yaz Okulu

Münih Almanya Yaz Okulu

Münih: Avrupa’nın en büyük 12. şehri olarak göze çarpan Münih’de güvenli ve kaliteli bir kampüs ortamında öğrencilerin kısa sürede dil becerilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini keşfetmeleri adına her imkan bulunur. Haftasonları düzenlenen tarihi ve kültürel gezi organizasyonları ile keyifli bir yaz dönemi ve yeni keşifler için kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. Büyüklüğüne rağmen oldukça sakin ve renkli bir atmosfere sahiptir.  Şehri tanımlayan slogan ‘Motto’, Die Weltstadt mit Herz, ‘Yürekli ...

Münih: Avrupa’nın en büyük 12. şehri olarak göze çarpan Münih’de güvenli ve kaliteli bir kampüs ortamında öğrencilerin kısa sürede dil becerilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini keşfetmeleri adına her imkan bulunur. Haftasonları düzenlenen tarihi ve kültürel gezi organizasyonları ile keyifli bir yaz dönemi ve yeni keşifler için kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. Büyüklüğüne rağmen oldukça sakin ve renkli bir atmosfere sahiptir.  Şehri tanımlayan slogan ‘Motto’, Die Weltstadt mit Herz, ‘Yürekli dünya şehri’ demiştir. Kuzeydoğu Alpler’in kuzeyinde ve deniz seviyesinin 520m üzerindedir. İngiliz Bahçesi, Marienplatz, Asam Kilisesi, BMW Müzesi gibi dikkat çekici alanlar ve müzelerin bulunduğu Münih’de kaliteli Yurt Dışı Eğitimin adresi York Education.

Siz de deneyimli Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımızla  randevu fırsatını kaçırmayın. 

 

  

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar