York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Münih Klasik Yaz Programı

Münih Klasik Yaz Programı

Münih Klasik Yaz Programı

Humboldt bünyesinde düzenlenen ve Münih‘ deki Don Bosco Youth okulunda gerçekleştirilen yaz okulu programı, Bavyera’nın başkenti olan Münih Alplerinin alçak eteklerinde yer alır. Böylelikle Bavyera’nın geleneklerini, rahatlığını ve kozmopolitan yapısını tanıma imkanı sağlar. Münih Almanya’nın en güvenli şehri olmakla beraber aynı zamanda tüm Alman kentleri arasında en orijinal ve sıcakkanlı şehirdir. Oktoberfest’i ile ünlü olan kent ayrıca Pinakothek, Alman Müzesi, Bavyera Film Stüdyoları, Olimp...

Humboldt bünyesinde düzenlenen ve Münih‘ deki Don Bosco Youth okulunda gerçekleştirilen yaz okulu programı, Bavyera’nın başkenti olan Münih Alplerinin alçak eteklerinde yer alır. Böylelikle Bavyera’nın geleneklerini, rahatlığını ve kozmopolitan yapısını tanıma imkanı sağlar. Münih Almanya’nın en güvenli şehri olmakla beraber aynı zamanda tüm Alman kentleri arasında en orijinal ve sıcakkanlı şehirdir. Oktoberfest’i ile ünlü olan kent ayrıca Pinakothek, Alman Müzesi, Bavyera Film Stüdyoları, Olimpiyat Köyü gibi pek çok unsuru da içinde barındırır. Özellikle gençler için Münih sosyal ve kültürel açıdan pek çok renkli seçenek sunmaktadır. Güvenli ve kaliteli yurtları ile tam donanımlı Humboldt yaz okulunda, eğitim ile konaklama aynı binada yapılır. Don Bosco Youth yurdu Münih şehir merkezine bir kaç dakika mesafede yer alması nedeni ile ulaşımı oldukça kolaydır. Program kapsamında öğrenciler, haftada 30 dersi kapsayan dil eğitiminin yanı sıra hafta içi derslerden sonra okul tarafından düzenlenen çeşitli aktivitelere katılarak sosyal ortamda Almancalarını pekiştirme imkanı bulurlar. Humboldt Münih yaz okulunda öğrenciler ilgi duydukları alanda aktiviteler gerçekleştirme konusunda desteklenirler. Yoğun Almanca dil eğitimi sunulan programlarda gezi ve aktiviteler ise son derece renklidir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Humboldt Institut
  • Seviye
   : Haftalık 30 dersi kapsayan dersler ile Almanca dil eğitimi yapılır. Program başı ve sonunda değerlendirme testleri yapılır. Sınıf mevcudu maximum 8 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Don Bosco Youth yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün Nuremberg, Regensburg, Salzburg, Neuschwanstein şatosuna ve alplere eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Ayrıca program dahilinde atletizm, barbekü, basketbol, bowling, tırmanma duvarı, fitness salonu, gym, istek üzerine konserler veya tiyatro, gibi etkinlik ve aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 03 Temmuz – 24 Temmuz tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde
 • Program Sonucu

  *Farklı kültürler ile buluşup bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Dil becerilerini geliştirme ve bol bol pratik yapma şansı bulurlar.
  *Gramer bilgisi edinirler ve dili günlük hayatta kullanırlar.
  *Yapılan etkinlik ve aktiviteler ile fiziksel ve mental gelişim gösterirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar