York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Montreal Yurt Dışı Dil Okulu

Montreal Yurt Dışı Dil Okulu

Montreal Yurt Dışı Dil Okulu

Kanada’nın canlı şehirlerinden biri olan Montreal ’de gerçekleştirilen dil okulu programları, Montreal şehrinin güvenli atmosferinde yer alan seçkin okulların tam donanımlı kampüslerinde en üst düzey verimliliği hedefleyerek tasarlanmıştır. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenme şansı bulabilirsiniz. Şehir, Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile meşhurdur. Montreal, eğlence kültürü i...

Kanada’nın canlı şehirlerinden biri olan Montreal ’de gerçekleştirilen dil okulu programları, Montreal şehrinin güvenli atmosferinde yer alan seçkin okulların tam donanımlı kampüslerinde en üst düzey verimliliği hedefleyerek tasarlanmıştır. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenme şansı bulabilirsiniz. Şehir, Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile meşhurdur. Montreal, eğlence kültürü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada’nın ikinci büyük şehridir. Tarihi binalar, kiliseler ve günümüz modern gökdelenleri ile karışık bir şehir olması Montreal’ i gerçekten eşsiz bir şehir haline getirir. Öğrencilerin Montreal dil okulu tercihleri bu özelliklere göre şekillenir. Montreal, eski ve yeni mimarinin karışımı ile güzelleşen bir şehir olmasının yanı sıra caz, görsel sanatlar, tiyatro, müzik ve dans gibi etkinlikler ile canlanır. Özellikle yaz aylarında, kent merkezinde devamlı olarak festival ve geçitlere ev sahipliği yapar ve bunlardan en büyüğü ‘Sadece Gülmek İçin’ adlı komedi festivalidir. Montreal’de dil okulunu tercih eden kişiler bu gibi geniş aktivite seçenekleri ile keyifli vakit geçirme imkanına sahip olurlar. Gençler dil okulu sırasında Montreal’i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalılar. Montreal’in taş sokaklarında saklı muhteşem bir mimari mevcuttur ve Montreal dil okulu, şehir merkezinde ulaşımın oldukça kolay ve sosyal ortamın canlı olduğu ya da sakin ve huzurlu ortamlarda  konaklama seçeneklerinden faydalanma şansına sahip olmaktadırlar. İhtiyaca ve bütçeye yönelik kaliteli ve güvenli konaklama imkanlarından en idealine en kısa sürede ulaşmak mümkündür. Sanat ve kültür ile ilgilenen Montreal Dil Okulu öğrencileri, galeriler ve müzelerin geniş yelpazesinden faydalanma şansına sahip olurlar.

Montreal dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar