York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Millfield Schools

Millfield Schools

Millfield Schools

Millfield Schools Millfiels School İngiltere'nin Somerset bölgesinde Bristol'e 1 saat ve Londra'ya 3 saat uzaklıkta 3 ayrı kampüste yaz okulu hizmeti vermektedir. Kampüsler geniş alanlara konumlanmış, çocuklar ve genç yetişkinler için İngilizce derslerinin yanı sıra her türlü spor ve sosyal aktivite imkanı için elverişli bir yapıya sahiptir. Street Campus, Bruton Campus ve Glastonbury Campüs olarak birbirinden güzel 3 kampüsü bulunan okulda öğrenciler yaş aralıklarına göre sınıflandırılmıştır....

Millfield Schools

Millfiels School İngiltere'nin Somerset bölgesinde Bristol'e 1 saat ve Londra'ya 3 saat uzaklıkta 3 ayrı kampüste yaz okulu hizmeti vermektedir. Kampüsler geniş alanlara konumlanmış, çocuklar ve genç yetişkinler için İngilizce derslerinin yanı sıra her türlü spor ve sosyal aktivite imkanı için elverişli bir yapıya sahiptir.

Street Campus, Bruton Campus ve Glastonbury Campüs olarak birbirinden güzel 3 kampüsü bulunan okulda öğrenciler yaş aralıklarına göre sınıflandırılmıştır.

 

Street Campus (12-17 yaş)

Somerset'in Street şehrinde bulunan kampüs 12-17 yaş aralığındaki çocuklara yaz okulu hizmeti vermektedir. 7 Temmuz / 18 Ağustos tarihleri arasında açık olan yaz okulları 2-3-4 ve 6 haftalık periyotlar halinde gerçekleşmektedir. Geniş ve modern bir yapıya sahip olan kampüste olimpik yüzme havuzu, at binme alanı, golf sahası, tenis merkezi, konser ve tiyatro salonu, sanat galerisi gibi çocukların ve gençlerin yararlanabileceği birçok alan mevcuttur.

Fiyat Listesi

2 Hafta: 2725 £

3 Hafta: 3895 £

4 Hafta: 4885 £

6 Hafta: 7050 £

 

Bruton Campus (12-17 yaş)

7 Temmuz / 4 Ağustos tarihleri arasında yaz okulu hizmeti veren kampüs aile hissi yaşayacağınız bir arkadaşlık ortamı, yemyeşil geniş bir bahçe ve çok fazla çeşitlilik gösteren spor alanlarına sahiptir. 2-3 ve 4 haftalık yaz okulu programları mevcuttur.

Fiyat Listesi:

2 Hafta: 2725 £

3 Hafta: 3895 £

4 Hafta: 4885 £

 

Glastonbury Campus (6-11 yaş)

Glastonbury Campus 6-11 yaş arasındaki çocuklar için bütün spor aktivitelerine katılıp keyifli ve güvenli vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlıyor. Kampüste 25 metre yüzme havuzu, at binme havuzu, tenis sahası ve tırmanış duvarları gibi çok sayıda spor alanı bulunuyor. Kampüste 2-3-4 ve 6 haftalık periyotlarda yaz okulu programları bulunuyor.

Fiyat Listesi

2 Hafta: 2725 £

3 Hafta: 3895 £

4 Hafta: 4885 £

6 Hafta: 7050 £

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Millfield Schools
  • Seviye
   : Başlangıç seviyesinden itibaren her seviyeden başvurular kabul edilmektedir.
  • Konaklama
   : Konaklama dışardan sağlanabileceği gibi okul tarafından aile yanı ya da yurt konaklama şeklinde de gerçekleştirilebilir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca okul içinde çok sayıda spor ve sanat aktivitesi yapabilir ayrıca İngiltere gezi programlarına katılabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu,basketbol sahası, tenis kortları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 2 Hafta: 2725 £ --- 3 Hafta: 3895 £ ---- 4 Hafta: 4885 £ ----- 6 Hafta: 7050 £  
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar