York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Miami Yurt Dışı Eğitim

Miami Yurt Dışı Eğitim

Miami Yurt Dışı Eğitim

Miami: Üniversite ve kolejlerinde toplam 200.000’den daha fazla öğrenci bulunmaktadır. En büyük 4 üniversitesi Miami Dade College, Florida International University, University of Miami ve Barry University olarak belirtilmiş. Sadece bu üniversite ve kolejlerden 28.000 öğrenci mezun etmiş. Aylık $1350 gibi fiyatlara havuzlu villalarda konaklama şansı sunulmuş, bu sizin ekonominizi zorlayacak ise daha ekonomik fiyatlara odalar ve kampüs yurtlarında konaklama şansı verilmiş.  Orta seviye restorantla...

Miami: Üniversite ve kolejlerinde toplam 200.000’den daha fazla öğrenci bulunmaktadır. En büyük 4 üniversitesi Miami Dade College, Florida International University, University of Miami ve Barry University olarak belirtilmiş. Sadece bu üniversite ve kolejlerden 28.000 öğrenci mezun etmiş. Aylık $1350 gibi fiyatlara havuzlu villalarda konaklama şansı sunulmuş, bu sizin ekonominizi zorlayacak ise daha ekonomik fiyatlara odalar ve kampüs yurtlarında konaklama şansı verilmiş.  Orta seviye restorantlarda ortalama $35’a bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Gelin Yurt Dışı Eğitim planlamalarınızı birlikte yapalım, York Education farkıyla Miami’nin bilinmeyenlerine birlikte göz atalım.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar