York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Meersburg Almanya Yaz Okulu

Meersburg Almanya Yaz Okulu

Meersburg Almanya Yaz Okulu

Meersburg (Bodense): Küçük bir kasaba ama sundukları çok fazla. Şahane coğrafi özellikleri ve huzurlu bölgelerinin dışında bu minik kasaba bir çok müzeye de ev sahipliği yapıyor. Friedrichshafen Havalimanı, Meersburg kasabasının 20 km doğusunda yer alıyor. Friedrichshafen zeplinin icat edildiği yer olarak da kayıtlara geçiyor. Orta Çağ ezgilerini hala bünyesinde barındıran Meersburg’un bu kadar güzel kalmasının sebebi 2.Dünya Savaşı’nda hiç zarar görmemiş olmasıdır. Farklı yaş ve ihtiyaçlara yön...

Meersburg (Bodense): Küçük bir kasaba ama sundukları çok fazla. Şahane coğrafi özellikleri ve huzurlu bölgelerinin dışında bu minik kasaba bir çok müzeye de ev sahipliği yapıyor. Friedrichshafen Havalimanı, Meersburg kasabasının 20 km doğusunda yer alıyor. Friedrichshafen zeplinin icat edildiği yer olarak da kayıtlara geçiyor. Orta Çağ ezgilerini hala bünyesinde barındıran Meersburg’un bu kadar güzel kalmasının sebebi 2.Dünya Savaşı’nda hiç zarar görmemiş olmasıdır. Farklı yaş ve ihtiyaçlara yönelik tasarlanan özel yaz programları öğrencilerin geleneksel Almanya Yaz Okulu atmosferinde Almanca ve İngilizce öğrenmelerine olanak sağlamaktadır. Sizlerde bu güzel kentin ayrıcalıklarını ve hayalinizdeki Yurt Dışı Eğitim şansınızı York Education ile yakalayın.


Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar