York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Meersburg Klasik Yaz Programı

Meersburg Klasik Yaz Programı

Meersburg Klasik Yaz Programı

Humboldt bünyesinde düzenlenen ve Meersburg‘deki Jugendmusikschule okulunda gerçekleştirilen program, Constance Gölü’nün kuzey kıyılarında yer alır. Kent Bavarya’nın Allgeau bölgesindeki lokasyonu ile Vorarlberg, Avusturya ve İsviçre Alplerinin doyumsuz manzarasına ev sahipliği yapar. Meersburg adını Almanya’nın hala kullanılan ve en eski kalesinden alır ve bu barok kale ile ahşap evler şehrin tarihi kesimini oluşturur ve son derece keyifli bir ortama sahiptir. Tarihi bir binada yer alan yaz oku...

Humboldt bünyesinde düzenlenen ve Meersburg‘deki Jugendmusikschule okulunda gerçekleştirilen program, Constance Gölü’nün kuzey kıyılarında yer alır. Kent Bavarya’nın Allgeau bölgesindeki lokasyonu ile Vorarlberg, Avusturya ve İsviçre Alplerinin doyumsuz manzarasına ev sahipliği yapar. Meersburg adını Almanya’nın hala kullanılan ve en eski kalesinden alır ve bu barok kale ile ahşap evler şehrin tarihi kesimini oluşturur ve son derece keyifli bir ortama sahiptir. Tarihi bir binada yer alan yaz okulu kapsamında öğrenciler aydınlık ve modern dersliklerde haftada 30 dersi kapsayan Almanca dil eğitiminin yanı sıra hafta içi derslerden sonra okul tarafından düzenlenen aktiviteler ile stres atma ve yenilenme şansı bulurlar. Humboldt Meersburg yaz okulu merkezinde öğrenciler uzman eğitim liderleri eşliğinde aldıkları dil eğitimi dışında ayrıca dilerse ek ders olarak yelken veya dalış derside alabilir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Humboldt Institut
  • Seviye
   : Haftalık 30 dersi kapsayan Almanca dil eğitimi yapılır. Program başı ve sonunda dil kazanım değerlendirme testleri yapılır. Sınıf mevcudu maximum 10 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Jugendmusikschule Meersburg yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün Stuttgart ve Freiburg’e eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Ayrıca program dahilinde atletizm, barbekü, basketbol, bowling, tırmanma duvarı, fitness salonu, gym ve tiyatro gibi etkinlik ve aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 26 Haziran – 17 Temmuz tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 710 Eur
 • Program Sonucu

  *Doğayla iç içe eşsiz bir atmosferde eğitim görme şansı bulurlar.
  *Yeni arkadaşlıklar edinerek dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrendikleri dilde düşünme ve konuşma becerileri artar.
  *Yapılan etkinlikler ve geziler dahilinde keyifli bir eğitim süreci geçirirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar