York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Manly Yurt Dışı Dil Okulu

Manly Yurt Dışı Dil Okulu

Manly Yurt Dışı Dil Okulu

Avusturalya’nın sahil kenti olan Manly’de yer alan dil okulları sakin ve keyifli ortamında özellikle yaz aylarında bünyesinde dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencileri ağırlar. Yüksek eğitim standartları ve canlı sosyal yaşamı ile tercih edilen Manly dil okulları, katılım sağlayan öğrencilere dil eğitimini bünyesinde yer alan tam donanımlı okullarda, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde sunar. Manly şehrinde konaklama şartları da oldukça seçkin ve çeşitlidir. Sahil kenti olması...

Avusturalya’nın sahil kenti olan Manly’de yer alan dil okulları sakin ve keyifli ortamında özellikle yaz aylarında bünyesinde dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencileri ağırlar. Yüksek eğitim standartları ve canlı sosyal yaşamı ile tercih edilen Manly dil okulları, katılım sağlayan öğrencilere dil eğitimini bünyesinde yer alan tam donanımlı okullarda, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde sunar. Manly şehrinde konaklama şartları da oldukça seçkin ve çeşitlidir. Sahil kenti olmasının sosyal anlamda farklılık sağlaması nedeni ile özellikle yaz aylarında dil okuluna gitmek isteyen öğrenciler için Manly ideal lokasyonlardan biri haline gelir.

Manly dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar