York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Manchester Yurt Dışı Yaz Okulu

Manchester Yurt Dışı Yaz Okulu

Manchester Yurt Dışı Yaz Okulu

Manchester: İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan şehrin nüfusu 514,417’dir. Avrupa’nın en büyük 6. şehri unvanını almıştır. Manchester City adlı idari metropoliten bölgenin yerel idare merkezidir. Bazı Manchester yerlileri kendilerini 'Mancunian' olarak adlandırır. Sebebi ise Manchester tarihinin Roma’lı Mamucium’a dayanmasıdır. 19.yy’da dünyanın sanayileşmiş ilk şehri haline gelmiştir. İngiltere’de Londra ve Edinburgh’dan sonra yabancılar tarafından en çok ziyaret edilen 3. şehirdir. Manchester...

Manchester: İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan şehrin nüfusu 514,417’dir. Avrupa’nın en büyük 6. şehri unvanını almıştır. Manchester City adlı idari metropoliten bölgenin yerel idare merkezidir. Bazı Manchester yerlileri kendilerini 'Mancunian' olarak adlandırır. Sebebi ise Manchester tarihinin Roma’lı Mamucium’a dayanmasıdır. 19.yy’da dünyanın sanayileşmiş ilk şehri haline gelmiştir. İngiltere’de Londra ve Edinburgh’dan sonra yabancılar tarafından en çok ziyaret edilen 3. şehirdir. Manchester, Londra dışındaki en büyük basyın yayın merkezidir. Şehir mimarlık, müzik sahnesi, bilimsel çalışmalar, spor klupleri ve sosyal etkinlikler gibi alanlardaki başarılarıyla tannmaktadır. Birleşik Krallık’ın en büyük 3. ekonomisine sahip olan şehir, Beta Dünya Şehri unvanını almıştır. Avrupa’nın göz bebeği Manchester’da Yurt Dışı Eğitim şansını York Education ile yakalayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar