York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Manchester Yurt Dışı Eğitim

Manchester Yurt Dışı Eğitim

Manchester Yurt Dışı Eğitim

Manchester: Özellikle müzik ve spor eğitimleri açısından dünyanın önde gelen kolej ve üniversitelerinin bulunduğu Manchester, öğrenci cenneti olarak bilinir. Londra’ya göre daha ucuzdur bu şehir. Manchester University, Manchester Metropolitan, Salford University, Victoria University of Manchester, University of Manchester İnstitute Science and Technology, Royal Northern College of Music, Manchester International College ve Victoria University gibi dünyaca ünlü okullar buradadır. Orta seviyede bi...

Manchester: Özellikle müzik ve spor eğitimleri açısından dünyanın önde gelen kolej ve üniversitelerinin bulunduğu Manchester, öğrenci cenneti olarak bilinir. Londra’ya göre daha ucuzdur bu şehir. Manchester University, Manchester Metropolitan, Salford University, Victoria University of Manchester, University of Manchester İnstitute Science and Technology, Royal Northern College of Music, Manchester International College ve Victoria University gibi dünyaca ünlü okullar buradadır. Orta seviyede bir restorantta yemek £22,50, merketlerde 1kg portakal £1,39, otobüs hatlarında ise aylık £52 a ulaşımınızı sağlayablirsiniz. Manchester’ da bir öğrencinin aylık masrafı £800 civarındadır. Konaklama konusunda büyüklüğüne ve merkeze yakınlığına göre bir ev £500 ile £1000 arasında değişir, oda kiralamada ise £100’ den başlıyor. Ayrıca ziyaret öğrenci vizesi ile İngiltere’de okullarda çalışma izninizde bulunmakta, saati £8 ila £16 arasında çalışabiliyorsunuz. Bu şahane öğrenci şehrinde ayrıcalıkların  tadına sizlerde York Education ile varın. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar