York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

Manchester İngiltere’nin spor şehri olarak bilinmekte ve gelişmiş şehirleri arasında yer almaktadır. Ulaşımın kolay, eğitim kalitesinin yüksek ve güvenli bir şehir olması nedeniyle Manchester dil okulları öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Manchester şehrinde konaklama seçenekleri geniş olup, yaz aylarında Manchester üniversiteleri bünyesinde seçkin ve tam kapsamlı programlar ile dil eğitimi olanakları sunar. Gelişmiş bir şehir olması nedeniyle Manchester’da, yüksek standartlarda sos...

Manchester İngiltere’nin spor şehri olarak bilinmekte ve gelişmiş şehirleri arasında yer almaktadır. Ulaşımın kolay, eğitim kalitesinin yüksek ve güvenli bir şehir olması nedeniyle Manchester dil okulları öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Manchester şehrinde konaklama seçenekleri geniş olup, yaz aylarında Manchester üniversiteleri bünyesinde seçkin ve tam kapsamlı programlar ile dil eğitimi olanakları sunar. Gelişmiş bir şehir olması nedeniyle Manchester’da, yüksek standartlarda sosyal yaşamın sürdürülmesi daha kolay ve akademik anlamda temel oluşturmak için ideal imkanlara sahip olmak mümkündür. İngiltere’nin sportif faaliyetler ile bilinen bu şehri, ders dışında serbest zamanlarda, gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kültürel anlamda kazanımlar edinmek ve keyifli deneyimler biriktirmek adına da olanaklar sağlar.

Manchester dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar