York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Malta Yurt Dışı Yaz Okulu

Malta Yurt Dışı Yaz Okulu

Malta Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Malta’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyoruz. Malta'da bulunan yaz okullarını aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Akdeniz’in mavi sularında yaşayan bir yer olan Malta, tatil adası olması nedeniyle çocuklarınızın kendi yaş grubu ile birlikte geçireceği farklı bir yaz deneyimini garanti ediyor. Hem İngilizce öğrenmek hem de güzel bir yaz o...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Malta’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyoruz. Malta'da bulunan yaz okullarını aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Akdeniz’in mavi sularında yaşayan bir yer olan Malta, tatil adası olması nedeniyle çocuklarınızın kendi yaş grubu ile birlikte geçireceği farklı bir yaz deneyimini garanti ediyor. Hem İngilizce öğrenmek hem de güzel bir yaz okulu programı geçirmek için oldukça verimli bir lokasyondur. Her yaş grubuna göre hazırlanmış olan çeşitli kamp programları, aktiviteler ve tarihi bölgelere yapılan kültürel geziler ile çocuklara hem yaz kazanımı hem de keyifli bir yaz programı için harika deneyimler ve kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. 

Malta yurtdışı yaz okulu programları,  öğrenciler tarafından en çok  tercih eyazen yaz eğitim programlarıdır. Elbette tercihlerin temel sebepleri arasında kaliteli yaz okulu müfredatının yanısıra kaliteli eğitimlerin de olmasıyla  buna ek olarak ana yazi İngilizce olan  ülkelere göre mesafenin daha yakın olması nedeniyle, Malta yaz okulu programları en fazla tercih eyazen yaz okulları olduğunu söyleyelim. Tercihlerin, Malta yaz okulu programlarından yana olmasının elbette başlıca sebebi ise; ülke nüfusuna göre çok fazla yaz okulunun olması ve bu durumun okullar arasında rekabete neden olduğu bir gerçek. Buna ek olarak Malta’da yaşam giderleri de ana yazi İngilizce olan diğer ülkelere göre iş İngilizcesi, mesleki İngilizce ve genel İngilizce açısından zengin olması ve buna ek olarak Malta’daki yaz okulları,  kaliteleri ile devlet tarafından denetlenerek disiplin ve kontrol altına alınmaktadır.

Alternatif paket programlar ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da eğitim almanız mümkün. 4-8-12-24 haftalık paket programlar dahilinde İngilizce eğitim paketleri, ders materyalleri, etkinlikler de pakete dahil eyazerek Malta yaz okulu programlarına katılımlar sağlayabiliyorsunuz. Elbette, kış döneminde Türk öğrenci sayısının da az olmasını fırsata çevirerek hem kaliteli hem de hızlandırılmış kurlarıyla Malta’da yaz eğitimi alabilir ve Malta’ya ait farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Malta Yaz Okulları Hangi Alanlarda Ayrıcalığını Gösteriyor?

Malta dil okulları ve Malta yaz okulları sundukları tesis olanakları sayesinde Malta'da dild eğitimi alan öğrencilere, oldukça nitelikli bir eğitim sürecine öğrencileri dahil ediyor. Malta, İtalya'nın güneyinde küçük bir ada. Yoğun olarak İngiltere’nin hisseyazdiği Malta’da, eğitim sistemi ve yaz okulu programlarının müfredatlarıyla da İngiltere’ye oldukça benziyor. Malta yaz okulu programları, Turizm ve yaz okullarıyla ünlü olmakla birlikte, özellikle bu ikisini birarada isteyen öğrenciler için en iyi seçenektir. Malta güzel kumsalları ve uygun fiyatları ile öğrencileri cezbetmektedir. Ayrıca 180 yıl boyunca İngiliz etkisi altında  kalan Malta'nın ikinci ana yazinin İngilizce olması ve ülkenin Avrupa'nın önemli merkezlerine yakınlığı, bu ülkede İngilizce okullarının gelişmesini sağladı. Malta'daki okullar, birçoğu İngiltere yaz okullarıın şubeleri olarak açılmış ve İngiltere kaynaklı eğitim veriyor. Bu arz talep ilişkisi nedeniyle de, Malta yaz okulları kurumsal yapıya bürünerek özgüvenlerini ve dış güvenlerini artırdılar.

Malta Dil Okulu Programları ile Hangi Yurtdışı Eğitim Planlamasına Dahil Olacaksınız?

Malta yurtdışı yaz okulu programları, daha çok konuşma İngilizcesi için eğitim almak isteyen katılımcılar tarafından tercih eyaziyor. Ayrıca, Malta’nın vergi olanakları dolayısıyla pekçok şirket bu ülkeye kendi ofislerini açtılar ve ada başlı başına bir girişimcilik cenneti. Dolayısıyla, iş İngilizcesine dahil olan çeşitli katılımcılar da; bu sayede uluslar arası şirketlerdeki kişilerle de tanışma fırsatı ve İngilizcelerini de geliştirme fırsatı yakalıyorlar. En çok tercih eyazen yaz okulu programlarına baktığımızda; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, İngilizce, yazılı ve sözlü pratik İngilizcesi, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık gibi programlar olarak ön planda.

Malta Dil Okulu En İyi Hangi Şehirlerde Bulunabilir?

St. Julians bölgesi, Malta’da yaz okulu programlarına katılacak olan insanların ağırlıklı olarak tercih ettiği bölgedir. Yaz okulları ve yurtları aynı bölge olduğundan, arkadaşlarınızla burada vakit geçirebilir ve yazediğinizde konakladığınız yere kolaylıkla dönebilirsiniz.Malta’da aile yanı konaklamayı çok fazla önermiyoruz çünkü görüldü ki aile yanı konaklama durumu yol ve ulaşım konusunda sıkıntı çıkarabiliyor. Malta yaz okulu çerçevesinde size çıkacak olan aileler, okula veya kampüsünüze uzakta kalabilir. Buna karşın; eğer aileyle birlikte vakit geçirip bu şekilde İngilizceyi böyle geliştirmek istiyorsanız, aile yanı konaklama seçeneği de iyi bir seçenek olabilir . Buna ek olarak okulların konaklamaları daha çok apart otel niteliğinde oldukları için oldukça konforludur. Burada dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerle bir arada yaşayacağınızı unutmayın ve sürekli İngilizce konuşuyor olmanızın yanısıra, çeşitli dünya yazlerini de duymanız oldukça mümkün.  Ez cümle, dolayısıyla Malta yaz okulu programları çerçeveisnde İngilizceniz beklediğinizden çok daha hızlı ilerleyecektir. Birçok yerde bunun gibi İngiliz kültürü ve İngiltereye benzer bir mimari ekosistem görmeniz mümkündür.

Malta yaz okulları kapsamında danışanlarımıza, en uygun seçenekleri en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimiz ile York Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrayabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar