York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Malta Klasik Yaz Paket Program

Malta Klasik Yaz Paket Program

Malta Klasik Yaz Paket Program

Plus Education tarafından 09-17 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenmekte olan Malta Klasik Yaz Paket programı yaz tatilinde hem eğlenip hem de dil eğitimi almak isteyen çocuklar için ideal bir programdır. Akdeniz'in kalbinde eşsiz tarihi dokusu ve plajlarıyla meşhur Malta adasının kuzeydoğusunda bulunan 4 yıldızlı otelde gerçekleştirilen program deneyimli Plus Education eğitimcileri tarafından özenle hazırlanan geziler ve etkinliklerle bu yıl çocuklarınızı bekliyor. Malta Yaz Okulu Klasik Y...

Plus Education tarafından 09-17 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenmekte olan Malta Klasik Yaz Paket programı yaz tatilinde hem eğlenip hem de dil eğitimi almak isteyen çocuklar için ideal bir programdır. Akdeniz'in kalbinde eşsiz tarihi dokusu ve plajlarıyla meşhur Malta adasının kuzeydoğusunda bulunan 4 yıldızlı otelde gerçekleştirilen program deneyimli Plus Education eğitimcileri tarafından özenle hazırlanan geziler ve etkinliklerle bu yıl çocuklarınızı bekliyor.

Malta Yaz Okulu Klasik Yaz Programı Nasıl Bir Eğitim Veriyor?

Uzman bir kadro tarafından hazırlanan eğitim programında çocuklar 15 kişiyi aşmayan dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Haftanın 5 günü sabah saatlerinde alınan İngilizce derslerin yanısıra öğleden sonraları da çocukların İngilzcelerini pekiştirmek amacıyla bir çok gezi ve aktivite düzenlenmektedir.

Program Dahilinde Hangi Etkinlikler ve Geziler Bulunur?

2 hafta olarak hazırlanmış olan Malta Klasik Yaz Paket programında çocuklarınız dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları, takım oyunları, film geceleri gibi düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar. Paket program dahilinde 1 tam gün ve 3 yarım günden oluşan Malta gezileri yapılır. Yapılan gezilerden bazıları şu şekildedir: Valetta ve Golden Bay, Ghajn Tuffieha Bay, Comino İsland, Sliema şehir turu, Ghadira Beach.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Plus Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce seviyesine sahip 09-17 yaş aralığındaki çocuklar.
  • Konaklama
   : 4 Yıldızlı otelde tek, çift, üç veya dört kişilik özel banyosu bulunan odalarda.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Paket program dahilinde 2 haftalık süren programda 1 tam gün ve 3 yarım gün olmak üzere Malta gezisi gerçekleştirilir. Program dahilinde çocuklarınız dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları, takım oyunları, film geceleri gibi düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Vize işlemleri, gidiş-dönüş uçak bileti, gidiş-dönüş havaalanı transferi, WIFI, kurs bitiminde sertifika, sabah-öğlen-akşam yemekleri, yüzme havuzu.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Bu program paket olarak sunulmaktadır program süresi 2 hafta olup herşey dahil fiyatı kişi başı 1500 Euro dur.
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen eğitimler sayesinde farklı kültürleri tanıma şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar