York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Malta Klasik Yaz Programı

LAL Malta Klasik Yaz Programı

LAL Malta Klasik Yaz Programı

Sliema’ da LAL bünyesinde düzenlenen ve deniz kıyısında konumlanmış IELS Malta Language Centre ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, açık oturma salonu, resepsiyon, 60 adet aydınlık, modern ve tam donanımlı sınıf, büyük ve ferah bir bahçeye sahip olan eğitim merkezinde uygulanır. Yetenekli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde öğretimde mümkün olan en yüksek standartlar ile eğitim çalışmaları yapılır. LAL Schools köklü bir eğitim yuvasıdır ve öğretmenlerin eğitimde yüksek yeterlilik ile  yer alma...

Sliema’ da LAL bünyesinde düzenlenen ve deniz kıyısında konumlanmış IELS Malta Language Centre ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, açık oturma salonu, resepsiyon, 60 adet aydınlık, modern ve tam donanımlı sınıf, büyük ve ferah bir bahçeye sahip olan eğitim merkezinde uygulanır. Yetenekli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde öğretimde mümkün olan en yüksek standartlar ile eğitim çalışmaları yapılır. LAL Schools köklü bir eğitim yuvasıdır ve öğretmenlerin eğitimde yüksek yeterlilik ile  yer alması için çeşitli sınavlar uygulanmaktadır. Malta yaz okulu merkezlerinin her birinde öğrencilere dil eğitimlerini desteklemek amacı ile yerel yaşam deneyimi sunulur. Geleneksel yaz okulu ortamları öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeleri ve pratik etmeleri için harika bir yoldur. Tüm konaklama seçenekleri kaliteli ve güvenlidir. Haftada 15 saati kapsayan derslerle dil eğitimi veren LAL, çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini desteklemektedir. LAL, bünyesinde en güzel yatılı okul ve üniversitelerdeki kampüslerin içerisinde, İngilizce programlar sunarak öğrencilere, hem dil eğitimi alma hemde tatil yapma fırsatı sunmaktadır. 8-12 yaş Junior Yaz Programı konaklamalı tercih daha çok etkinliğe katılmanızı ve hep okul içinde olabilmenizi sağlayan programdır. 8-12 yaş Junior Yaz Programı (konaklamasız) ise gündüz tüm etkinliklere ve derslere katılmanızı sağladıktan sonra akşam kendi sağladığınız konaklama yerinize dönmenizi gerektiren bir program olarak belirlenmiş. 13-17 yaş Klasik Yaz Gündüz Programı yine gün içerisinde tüm derslere ve etkinliklere katılmanıza olanak sağlar ve akşam konaklama bölgenize dönmenizi gerektiren bir program. 13-17 yaş Klasik Yaz Programı ise konaklamanızın okula ait olduğu ve akşamları olan etkinliklerden de faydalanmanızı sağlar. Malta eğitim fiyatları ve Malta' da okumak için gerekenleri gelin Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde beraber planlayalım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır.
  • Konaklama
   : Club Residence ve Centre Residence otellerinden birinde tam pansiyon (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Harbour Cruise, Badger Carting ve Mediterraneo Marine Park’a eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Günde en az 2-3 etkinlik seçeneği ile spor ve aktivite programı yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 25 Haziran – 26 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 776 Eur
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen eğitimler sayesinde farklı kültürleri tanıma şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar