York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Malta Klasik Yaz Programı

EC Malta Klasik Yaz Programı

EC Malta Klasik Yaz Programı

EC bünyesinde Malta’da düzenlenen ve St. Martins College ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programında, maximum 15 kişilik sınıflarda, alanında deneyimli ve profesyonel eğitim liderleri eşliğinde, haftada 15 saati kapsayan İngilizce dersleri ile dil eğitimi verilir. EC, Akdeniz’ in ortasında ve resmi dil olarak İngilizcenin kullanıldığı Malta adasında gerçekleşen programlarıyla Akdeniz’ in masmavi suları, olağanüstü iklimi ve doğası ile Avrupa’ da öğrencilerin favori dil eğitim merkezlerinden biri ...

EC bünyesinde Malta’da düzenlenen ve St. Martins College ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programında, maximum 15 kişilik sınıflarda, alanında deneyimli ve profesyonel eğitim liderleri eşliğinde, haftada 15 saati kapsayan İngilizce dersleri ile dil eğitimi verilir. EC, Akdeniz’ in ortasında ve resmi dil olarak İngilizcenin kullanıldığı Malta adasında gerçekleşen programlarıyla Akdeniz’ in masmavi suları, olağanüstü iklimi ve doğası ile Avrupa’ da öğrencilerin favori dil eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Malta yaz okulu programında öğrenciler dil eğitiminin yanı sıra deniz olmasından dolayı eğlenceli bir tatil imkanına da sahip olurlar. Ayrıca öğrenciler Malta' nın güvenli ve kaliteli yurtlarında sıcak bir ortamda konaklarlar. Seçkin program içerikleri özellikle 8 ve 17 yaş arasındaki öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Programı boyunca dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC, modern ve tam donanımlı sınıflarda farklı milletten öğrencileri buluşturarak, eğitici ve kültürel gezilerin yanı sıra çeşitli aktivite ve etkinlikler ile renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, yaz okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirmektedir. Klasik Yaz Programı Ekonomik seçeneği EC' de uygun bir eğitim almak isteyenler için tasarlanmış bir programdır. Klasik Yaz Programı Club ise modern ve lüks konaklamalı daha fazla olanak sağlayan bir program haline bürünmüş. Junior Klasik Yaz Programı ise 8-13 yaş arasına ayrılmış ayrıcalıklı bir eğitim programı haline gelmiştir. Malta eğitim fiyatları ve Malta' da okumak için gerekenleri Nişantaşı York Education ofisimizde buyrun beraber inceleyelim. 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta € 320
   12 - 23 Hafta € 235
   24 - 54 Hafta € 175
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   23 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   30
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyede dil eğitim ollanağı mevcuttur. Haftada 15 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi yapılır.
  • Konaklama
   : St. Martins College kampüs yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Ayrıca akşamları dil eğitimini destekleyen çeşitli etkinlikler ve sportif aktiviteler gerçekleştirilir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 17 Haziran – 27 Ağustos tarihleri arasında 1 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 08-13 yaş 720 eur, 13-17 yaş 695 Eur
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar