York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Malibu Amerika Yaz Okulu

Malibu Amerika Yaz Okulu

Malibu Amerika Yaz Okulu

Malibu: Pasifik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız manzarasına ev sahipliği yapan Malibu, Los Angeles’ın içinde yer alır. Şehrin nüfusu 13.000 civarındadır. Kişi başına gelirin 102.032$ olduğunu düşündüğümüzde Malibu bu konuda 1. sıraya oturmuş. Onun ile bütünleşmiş penye ve terliklerine rağmen tipik bir Güney Kaliforniya sahil kasabası. Calabasas’a doğru giderken geniş bir alanı kaplayan Malibu Creek State Park’ı ziyaret etmek sizi mutlu edecektir. Sörf tutkunlarının buluştuğu Malibu’da mükemmel bir g...

Malibu: Pasifik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız manzarasına ev sahipliği yapan Malibu, Los Angeles’ın içinde yer alır. Şehrin nüfusu 13.000 civarındadır. Kişi başına gelirin 102.032$ olduğunu düşündüğümüzde Malibu bu konuda 1. sıraya oturmuş. Onun ile bütünleşmiş penye ve terliklerine rağmen tipik bir Güney Kaliforniya sahil kasabası. Calabasas’a doğru giderken geniş bir alanı kaplayan Malibu Creek State Park’ı ziyaret etmek sizi mutlu edecektir. Sörf tutkunlarının buluştuğu Malibu’da mükemmel bir görsel şölen sizi bekliyor. Huzurun sınırlarının zorlandığı bu özel bölgenin ayrıcalıklarının tadını York Education partnerliğinde ve Uzman Yurt Dışı Eğitim Danışman kadromuzla sizler de kaçırmayın.


Malibu'daki yaz okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar