Lütfen bekleyiniz...

LSI Vancouver Dil Okulu

LSI bünyesinde Kanada’nın liman şehri Vancouver’da düzenlenen dil okulu programı, Vancouver şehir merkezinde ve kentin ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesinde gerçekleştirilmektedir. Tamamı karlarla kaplı kıyı dağları ile Pasifik okyanusunun arasında bulunan Vancouver, doğal güzellikleriyle göz kamaştıran bir şehirdir. LSI dil okulları dünyaca ismi duyulmuş ve dünyanın çoğu yerinde kampüsleri bulunan bir eğitim kurumudur. LSI bünyesinde dünyanın dört bir yanından gelen farklı milletlerden oluşan öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir. Kampüs ve yurtlar modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Genel dil eğitimleri, grup ortamında birebir ilgi,özveri ve tam kapsamlı eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir. Farklı alanlarda uzmanlaşma konusunda yardımcı olur. LSI’deki sınav hazırlık eğitimleri, sınav becerilerini geliştirmektedir. Bu programlar dil eğitimi sağlamakta ve sınavlara en başarılı şekilde hazırlamaktadır. Vancouver'da ihtiyaca yönelik konaklama seçeneklerine kolayca ulaşmak mümkündür.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Kanada Dil Okulu kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, İBT, TOEIC, Cambridge hazırlık) ve Premium Kurslar yer almaktadır. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Vancouver’daki kampüs yurdunda, residence, hotel ve apart hotellerde ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 195 CAD''dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi