York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI Toronto Dil Okulu

LSI Toronto Dil Okulu

LSI Toronto Dil Okulu

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapan LIS Toronto dil okulu, öğrencilerine sunduğu interaktif dil eğitim programları, samimi sosyal ortam ve ulaşım kolaylığı faktörleri ile Kanada dil okulları arasında ön plana çıkan eğitim kurumlarından biridir. LSI Kanada dil okulu ile Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenen dil okulu, bünyesinde dünyanın dört bir yanından gelen farklı ülkelerden oluşan öğrencilere İngilizce yurtdışı eğitim veren bir okul. LSI Toronro dil okulu, kamp...

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapan LIS Toronto dil okulu, öğrencilerine sunduğu interaktif dil eğitim programları, samimi sosyal ortam ve ulaşım kolaylığı faktörleri ile Kanada dil okulları arasında ön plana çıkan eğitim kurumlarından biridir.

LSI Kanada dil okulu ile Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenen dil okulu, bünyesinde dünyanın dört bir yanından gelen farklı ülkelerden oluşan öğrencilere İngilizce yurtdışı eğitim veren bir okul. LSI Toronro dil okulu, kampüs ve yurtlar modern ve son teknoloji ile son dönemlerde yenilendi. Toronto, özellikle yurt dışı eğitim programlarınca ismi yaygınlaşmaya başladıkça Kanada’nın en büyük şehri ve aynı zamanda iş ve kültür merkezi olarak evrildi. Kanada dil okulu katılımı açısından en uygun insan dağılımına ve yaşamak için de en iyi yerleşim bölgesi olan Rosedale’de, kendine has ve özel modern bir binada bulunan LSI Toronto dil okulu, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sunuyor ve bu nedenle öğrencilerin gönül rahatlığıyla seçebileceği bir lokasyon halini aldı.

 LSI Kanada dil okulu metro istasyonuna yakın bir konumda yer alır ve çevresinde  restaurantlar ve parklar öğrencilerin uğrak bölgeleridir.  Toronto’daki bu Kanada dil okulu programı, ünlü alışveriş merkezi Yorkville ise kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Genel dil eğitimleri, grup ortamında birebir ilgi, özveri ve tam kapsamlı eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.

Programlar her alanda dil becerilerinizi geliştirir. Ayrıca farklı alanlarda uzmanlaşma konusunda yardımcı olur. LSI Kanada dil okulu sınav hazırlık eğitimleri, sınav becerilerini de gelişyiriyor. Bu programlar dil eğitimi sağlamakta ve sınavlara en başarılı şekilde hazırlamak . Kanada dil okulu kapsamındaki LSI müfredatı ve  çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, İBT, TOEIC, Cambridge hazırlık) ve Premium Kurslar yer aldı . Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanıyor. Konaklama seçeneklerine bakacak olursak; kampüs yurdunda, residence, hotel ve apart hotellerde konaklama seçenekleri mevcut. Haftalık 190 CAD’tan başlayan Kanada dil okulu fiyatının içerisinde; Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar bu fiyata dahil.

Eğitim ve konaklama masraflarınızı en ayrıntılı şekilde Nişantaşı York Education ofisimizde birlikte detaylandıralım.

 

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta CAD 340
   12 - 23 Hafta CAD 310
   24 - 54 Hafta CAD 280
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Kanada dil okulu kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, İBT, TOEIC, Cambridge hazırlık) ve Premium Kurslar yer almaktadır. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanmaktadır.
  • Konaklama
   : Toronto’da ki kampüs yurdunda, residence, hotel ve apart hotellerde konaklama seçenekleri mevcuttur. (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 240 CAD'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar