York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lsi Toronto Klasik

Lsi Toronto Klasik

Lsi Toronto Klasik

Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? LSI Language Studies International çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Yurt dışından binlerce öğrenciye sunduğu dil programları ile...

Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? LSI Language Studies International çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Yurt dışından binlerce öğrenciye sunduğu dil programları ile adından bahsettiren kuruluşlardan biri olan LSI tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı Kanada'nın canlı ve dinamik yapısıyla dikkati çeken ve en büyük şehirlerinden biri olan Toronto'da yapılmaktadır. 12-17 yaş aralığındaki çocuklar için LSI tarafından düzenlenen bu programda öğrenciler maksimum 16 kişilik sınıflarda haftalık 16 saat İngilizce dersi alırlar. Program boyunca düzenlenen aktivite ve gezilerle öğrencilerin İngilizce'yi eğlenerek öğrenmesi hedeflenmiştir. Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz programı boyunca öğrenciler aile yanında sabah, öğlen ve akşam yemeği dahil olmak üzere çift kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Öğrencilerin kalışları boyunca aileler okulun konaklama sorumluları tarafından sürekli denetlenir. 

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile LSI Language Studies International kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta CAD 382
   12 - 23 Hafta CAD 352
   24 - 54 Hafta CAD 307
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   25
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama yapılır odalar çift kişiliktir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Niagara Şelalesi gezisi, Toronto şehir merkezi, Casa Loma, Toronto hayvanat bahçesine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program boyunca grup oyunları, spor yarışmaları gibi çeşitli aktiviteler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Tv odası, Dinlenme odası, WiFi, Kafeterya, Bilgisayar odaları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 3 Temmuz ile 10 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 Haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1050 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu LSI Toronto Klasik Yaz Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar