York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI San Diego Dil Okulu

LSI San Diego Dil Okulu

LSI San Diego Dil Okulu

Amerika ’nın en iyi şehri olarak anılan San Diego, California ’nın en güneyinde 112 km uzunluğa sahip olan Pasifik Okyanusu sahilinde Los Angeles ile Meksikanın arasındaki doğal bir limana kurulmuştur. LSI dil okulu, konumu, restoranlar, mağazalar ve ulaşımı ile San Diego ’nun tam kalbinde yer alır. Okulun bünyesinde, 20 modern sınıf, E-öğrenim sistemi, Öğrenci Salonu, Bireysel çalışma alanı, Ücretsiz internet, 22 adet öğrenci bilgisayarı, Mikrodalga fırın, Buzdolabı, Ücretsiz malzemeler, Öğlen ...

Amerika ’nın en iyi şehri olarak anılan San Diego, California ’nın en güneyinde 112 km uzunluğa sahip olan Pasifik Okyanusu sahilinde Los Angeles ile Meksikanın arasındaki doğal bir limana kurulmuştur. LSI dil okulu, konumu, restoranlar, mağazalar ve ulaşımı ile San Diego ’nun tam kalbinde yer alır. Okulun bünyesinde, 20 modern sınıf, E-öğrenim sistemi, Öğrenci Salonu, Bireysel çalışma alanı, Ücretsiz internet, 22 adet öğrenci bilgisayarı, Mikrodalga fırın, Buzdolabı, Ücretsiz malzemeler, Öğlen yemeği odası, Resmi sınav merkezi gibi özellikler bulunur. Modern ve tam donanımlıdır. 1965’den günümüze kadar gelen LSI dünyanın dört bir yanından gelen farklı milletlerden oluşan öğrencilere İngilizce eğitim vermiştir.  LSI ’da ki genel dil kursları, grup ortamında, arkadaşça dil eğitimi sunar. Bu programlar, her alanda dil becerilerinizi geliştirir. Ayrıca farklı alanlarda uzmanlaşmayı da seçebilirsiniz. Sınav kursları, sınav becerilerinizi geliştirmektedir. Bu programlar dil eğitimi sağlar ve sizi sınavlara en başarılı şekilde hazırlar. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : LSI dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık), Deneyimler, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar bulunur. Dersler haftalık minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak, aile yanı, residence, paylaşımlı oda ve hotelde konaklama şeçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 230 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar