York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI New York Dil Okulu

LSI New York Dil Okulu

LSI New York Dil Okulu

LSI bünyesinde New York ’ta ikonik Grand Central istasyonunu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış  güzel ve tarihi bir binada düzenlenen dil okulu programı, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir lokasyonda yer alır. One World Trade Center binasına sadece bir blok uzakta, aşağı Manhattan ’ın popüler ilçesinde konumlanmıştır. Amerika dil okulu, Manhattan’nın Battery Park ve The Hudson nehirinden muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Tesislerde bilgisayar laboratuarı, topla...

LSI bünyesinde New York ’ta ikonik Grand Central istasyonunu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış  güzel ve tarihi bir binada düzenlenen dil okulu programı, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir lokasyonda yer alır. One World Trade Center binasına sadece bir blok uzakta, aşağı Manhattan ’ın popüler ilçesinde konumlanmıştır. Amerika dil okulu, Manhattan’nın Battery Park ve The Hudson nehirinden muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Tesislerde bilgisayar laboratuarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar sunulur. Sunumlar, seminerler, tartışmalar ve müzakereler gibi bileşenler içeren bir eğitim ortamında en üst düzey verimi sağlaması amaçlanan çalışmalar ile ders işlenir. New York dil okulları şehrin bilinen en yeterli öğrenci şehirlerinden birinde yer alması akademik anlamda eğitim ve kariyer planlayan kişiler ve yurt dışı eğitim hedefleyen gençler için geniş olanaklar sunar.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da LSI bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi program dahilinde yer alan hizmetlerdendir.
  • Fiyat
   : Haftalık 370 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar