York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI Londra Dil Okulu

LSI Londra Dil Okulu

LSI Londra Dil Okulu

İngiltere dil okulu programları arasında büyük çapta tanınırlığa sahip LSI dil okulu Londra bir çok farklı kültüre ev sahipliği eden eğitim programlarından bir tanesi olmakla birlikte LSI’ın İngiltere merkezleri arasında en popüler ünvanına sahiptir. LSI İngiltere dil okulu, dünya çapında avrupa ve Amerika kıtası dahil pek çok bölgede İngilizce dil kursları ve farklı yurtdışı eğitim paketleri barındırıyor. Sadece 15- 20 saatlik paketler ile standart İngilizce dil eğitimi yanısıra IBT-TOEFL, Camb...

İngiltere dil okulu programları arasında büyük çapta tanınırlığa sahip LSI dil okulu Londra bir çok farklı kültüre ev sahipliği eden eğitim programlarından bir tanesi olmakla birlikte LSI’ın İngiltere merkezleri arasında en popüler ünvanına sahiptir. LSI İngiltere dil okulu, dünya çapında avrupa ve Amerika kıtası dahil pek çok bölgede İngilizce dil kursları ve farklı yurtdışı eğitim paketleri barındırıyor. Sadece 15- 20 saatlik paketler ile standart İngilizce dil eğitimi yanısıra IBT-TOEFL, Cambridge sınavları, akademik kurslar gibi spesifik alanlarda da İngilizce dil eğitimi sağlayan LSI İngiltere dil okulu, ‘yoğun programlar’ adında ve çokça tercih edilen, haftalık 30’a saatten oluşan eğitimler de bulunuyor.

LSI Londra dil okulu yurtdışı eğitim kategorisinde çok renkliliğe önem veriyor. İtalya, Japonya, Almanya, İsviçre gibi ülkelerden katılım alan LSI İngiltere dil okulu programı, çeşitliliği sayesinde katılımcılara İspanyolca dil eğitimi, İtalyanca dil kursları gibi detaylı eğitimler vermese de, bu dillere aşinalığınızı geliştirebilir. LSI’ın yer aldığı bu İngiltere – Londra dil okulu programı, şehrin tam kalbinde West End olarak bilinen bölgede yer alır. Londra merkezde dil eğitimi alarak birçok farklı kültürün özelliklerini öğrenebilir, yeni arkadaşlar edinerek şehrin inanılmaz parkları, müzeleri gibi yerleri gezebilirsiniz. Keyifli bir eğitim sürecini profesyonel eğitim şartları ile birleştiren LSI, Yurt Dışı Dil Okulları kapsamında York Education tecrübesi ile sizleri bekliyor.

LSI İngiltere dil okulu fiyatı, haftalık 140 pound’tan başlayan fiyatlarla ücretlendirildi. LSI dil eğitimi programları dahilinde Genel İngilizce,İş İngilizcesi,Akademik Kurslar (FCE,CAE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık),Deneyimler ve Premium Seviye Kurslar kapsamında programlar gerçekleştirir. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir. Bir diğer taraftan; LSI Londra dil okulu, konaklama açısından da tam bir yurtdışında eğitim deneyimini yaşatacak. Aile yanında konaklama imkanları ile birlikte, öğrenciler öğrenci yurtlarında, hotelelrde, apart-dairelerde, hostellerde ve paylaşımlı hostel dairelerinde kalabiliyorlar. Bu seçeneklerin her biri, farklı ekonomik şartlara sahiptir. Dolayısıyla İngiltere dil okulu programıyla ilgili tüm detayları öğrenmek için Nişantaşı’na bekliyoruz.

İngiltere Dil Okulu LSI Londra Hakkında Detaylar

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta £ 270
   4 - 11 Hafta £ 260
   12 - 15 Hafta £ 250
   16 - 23 Hafta £ 230
   24 - 54 Hafta £ 210
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : LSI dil eğitimi programları dahilinde Genel İngilizce,İş İngilizcesi,Akademik Kurslar (FCE,CAE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık),Deneyimler ve Premium Kurslar kapsamında programlar gerçekleştirir. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile Yanı, Öğrenci Yurtları, Hotel, Apart/Daire paylaşımı, Paylaşımlı dairelerde konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Okul bünyesinde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz; 15 modern sınıf, Maksimum 15 kişilik sınıflar, E-öğrenim sistemi, Öğrenci salonu, Öğrenci bilgisayarları, Bireysel öğrenci çalışma alanı, Ücretsiz wifi, Kahve makinası, Resmi sınav merkezi, Mikrodalga fırın ve Buzdolabı bulunmaktadır.
  • Fiyat
   : Haftalık 140 Gbp'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar