York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI Cambridge Dil Okulu

LSI Cambridge Dil Okulu

LSI Cambridge Dil Okulu

LSI, dünyaca ismi duyulmuş ve dünyanın çoğu yerinden öğrenci ağırlayan uluslararası bir dil eğitim merkezidir. 1965’den günümüze kadar gelen LSI dil okulu dünyanın dört bir yanında bulunan ve merkezi lokasyonlarda yer alan okulları ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alır. Bütün okulları moderndir ve son teknoloji ile donatılmıştır. Üniversitesiyle meşhur olan Cambridge şehri, uluslararası öğrencilere de pek çok fırsat sunan bir şehirdir. Şehrin çevresinde müzeler, sanat galerileri, ma...

LSI, dünyaca ismi duyulmuş ve dünyanın çoğu yerinden öğrenci ağırlayan uluslararası bir dil eğitim merkezidir. 1965’den günümüze kadar gelen LSI dil okulu dünyanın dört bir yanında bulunan ve merkezi lokasyonlarda yer alan okulları ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alır. Bütün okulları moderndir ve son teknoloji ile donatılmıştır. Üniversitesiyle meşhur olan Cambridge şehri, uluslararası öğrencilere de pek çok fırsat sunan bir şehirdir. Şehrin çevresinde müzeler, sanat galerileri, mağazalar bulunur. Ders dışında serbest zamanınızı keyifle değerlendirmenize yardımcı olan Cambridge şehri öğrenim görmek için seçilebilecek ideal bir şehirdir. Tam donanımlı ve kapsamlı eğitim çalışmalarını özveri ile sunan LSI Cambridge dil okulunda verimli ve keyifli bir eğitim süreci geçirebilirisiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : LSI bünyesinde bir çok alanda dil eğitim hizmeti sunulur. Bunlar; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık), Deneyimler, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslardır. Dersler haftalık minimum 20 maximum 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : LSI bünyesinde; Apart/Daire paylaşımı, hotel ve aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirisiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 140 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar