York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LSI Boston Dil Okulu

LSI Boston Dil Okulu

LSI Boston Dil Okulu

LSI dil okulu bünyesinde Boston’da düzenlenen yurtdışı eğitim programı, Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alır. Metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakın olmakla birlikte Amerika dil okulu, internet erişimi sunan, bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitimine yardımcı olmak için mükemmel imkanlar sağlar. LSI Dil Okulları eğitmenleri uygun nitelik ve deneyime sahip uzmanlardan oluşur. Sunumlar, seminerler, tartışma...

LSI dil okulu bünyesinde Boston’da düzenlenen yurtdışı eğitim programı, Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alır. Metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakın olmakla birlikte Amerika dil okulu, internet erişimi sunan, bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitimine yardımcı olmak için mükemmel imkanlar sağlar. LSI Dil Okulları eğitmenleri uygun nitelik ve deneyime sahip uzmanlardan oluşur. Sunumlar, seminerler, tartışmalar ve müzakereler gibi bileşenler içeren bir eğitim ortamında en üst düzey verimi sağlaması amaçlanan çalışmalar ile ders işlenir. Boston dil okulları bilinen en yeterli öğrenci şehirlerinden birinde yer alır. Sosyal ve kültürel anlamda canlı bir şehirdir. Dil kazanım yeteneklerinizi geliştirmek adına bolca pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

LSI Boston dil okulu programı, özellikle 6 ya da 7 aylık bir dil eğitimi görmek isteyen yurtdışı eğitim katılımcıları tarafından tercih ediliyor. Boston, yurtdışı eğitim açısından ön planda olan bir bölge ve herkesin hayallerini süsleyen üniversitelerin Boston ve çevresinde konuşlandığını belirtelim. Eğer Amerika’da üniversite okumak, ya da herhangi bir yüksek lisans ya da yine Amerika’da master planınız varsa, LSI dil okulu programı tam size göre. Yurtdışı eğitim katılımcıları, vize gereksinimlerini kapsayabildikleri takdirde, Türkiye’ye geri döndükten sonra katıldıkları Amerika dil okulu referansıyla pathway programlarına dahil olarak Amerika’da sınavsız üniversite eğitimi alabilecekler.

Eğer IELTS sınavına girdikten sonra Amerika'da üniversite eğitimi alma düşüncesindeyseniz ve bu dil okulu programına yurtdışında üniversite için girmek istiyorsanız, öncelikle Amerika'da üniversite programlarımıza bakmanızda fayda var.

Amerika'da en iyi dil okulları kategorisinde de çeşitlendirebileceğimiz Boston dil okulu LSI, sizlere bire birde de eğitim desteği sağlayacaktır. LSI dil eğitimi kapsamında Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Premium segment Kurs alanlarında yurtdışı eğitim programı sunuyor. Alana yönelik olarak dersler haftada 20 ve 30 ders saati arasında olmak üzere uygulanır.

Haftalık 230 dolar olarak ücretlendirilen bu LSI Amerika dil okulu fiyatı içinde ayrıca havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi de dahil.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta $ 395
   12 - 23 Hafta $ 350
   24 - 54 Hafta $ 315
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : LSI dil eğitimi kapsamında Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Premium Kurs alanlarında eğitim hizmeti sunar. Alana yönelik olarak dersler haftada 20 ve 30 saat arasında olmak üzere uygulanır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da okul bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik) şeklinde konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 230 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar