Lütfen bekleyiniz...

LSI Berkeley Dil Okulu

LSI dil okulu Berkeley’in tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, Üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer alır.  San Francisco Körfezi boyunca uzanan Berkeley şehri, sosyal canlılığı ile ünlü, University of California kampüsü efrafında konumlandırılmış bir öğrenci şehridir. 1965’den günümüze kadar gelen LSI, dünyanın dört bir yanından gelen farklı milletlerden oluşan öğrencilere İngilizce eğitim vermiştir. Bütün okulları moderndir ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer alır. LSI dil okulu bir çok alanda ve tam kapsamlı programlar ile arkadaşça dil eğitimi sunar. Bu programlar, her alanda dil becerilerinizi geliştirir. Ayrıca farklı alanlarda uzmanlaşmayı da seçebilirsiniz. LSI’da ki sınav kursları, sınav becerilerinizi geliştirir. Bu programlar sizi sınavlara en başarılı şekilde hazırlar. Ayrıca gençler ve küçük gruplar için de ideal eğitim çalışmaları yer alır.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : LSI bünyesinde; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık), Deneyimler, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar yer alır. Eğitim alınan alana yönelik olarak dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da residence odalarda konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 15 kişilik sınıflar, E-öğretim sistemi, Öğrenci Salonu, Mükemmel lokasyon,Ücretsiz wifi, Resmi sınav merkezi, Bireysel çalışma alanı, Etkileşimli dersler, Öğrenci Bilgisayarları, Ücretsiz malzemeler.
  • Fiyat
   : Haftalık 230 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi