York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Los Angeles Yurt Dışı Yaz Okulu

Los Angeles Yurt Dışı Yaz Okulu

Los Angeles Yurt Dışı Yaz Okulu

Los Angeles: Güney California’da bulunan Los Angeles’ın nüfusu 3,884,003’tür. Los Angeles’ın ismi ispanyolcadan gelmektedir. Tahmin edebileceğiniz üzere Melekler Şehri de denir. Nüfusun %15’ini öğrenciler oluşturur. Türk öğrencilerin New York ile birlikte en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelir. Yurtdışı Eğitim için öğrencilerin hayallerini süsleyen Los Angeles, Amerika’nın içinde bir ülke olarak belirtilir, eğitim, siyaset, sanat, tarih, spor ve festivallerin nabzının attığı şehir olarak ...

Los Angeles: Güney California’da bulunan Los Angeles’ın nüfusu 3,884,003’tür. Los Angeles’ın ismi ispanyolcadan gelmektedir. Tahmin edebileceğiniz üzere Melekler Şehri de denir. Nüfusun %15’ini öğrenciler oluşturur. Türk öğrencilerin New York ile birlikte en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelir. Yurtdışı Eğitim için öğrencilerin hayallerini süsleyen Los Angeles, Amerika’nın içinde bir ülke olarak belirtilir, eğitim, siyaset, sanat, tarih, spor ve festivallerin nabzının attığı şehir olarak belirtirsek yanlış olmaz. 1781'de şehire geldiklerinde 44 köylü İspanyol'un Downtown'a (şehir merkezi) verdikleri isim "El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de Los Angeles" imiş. Dünyaca ünlü starlardan Conan O’brien, James Franco, Cindy Crawford, Steve Martin inde mezun olduğu Amerika’nın en gözde üniversitelerinden, University of California(UCLA), Disney İnstitute, University of Southern California, LA Film Academy ve daha çok fazlasını Melekler Şehri’nde deneyimleyebilme şansını kaçırmayın.Ayrıca Kaliforniya’nın 1 numaralı burger Fast Food’cusu olarak bilinen In N Out’da öğlen yemeğiniz York Education farkıyla sizlere hediyemiz.

 

Los Angeles'da Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar