York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Los Angeles Klasik Yaz Programı

EC Los Angeles Klasik Yaz Programı

EC Los Angeles Klasik Yaz Programı

Amerika yaz okulu bünyesinde Amerika’nın Los Angeles bölgesinde düzenlenen ve California’nın en ünlü üniversitesindeki Ucla Campus‘de gerçekleştirilen yaz okulu programı, güzel ve renkli bir atmosferde farklı milletten öğrencileri buluşturuyor. Los Angeles 'da öğrenciler kampüs içindeki yurtlarda konaklıyor. Yurtlar sınıflara yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Seçkin yaz okulu programlarında öğrencilerin ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için planlanmış dil eğitimini destekle...

Amerika yaz okulu bünyesinde Amerika’nın Los Angeles bölgesinde düzenlenen ve California’nın en ünlü üniversitesindeki Ucla Campus‘de gerçekleştirilen yaz okulu programı, güzel ve renkli bir atmosferde farklı milletten öğrencileri buluşturuyor. Los Angeles 'da öğrenciler kampüs içindeki yurtlarda konaklıyor. Yurtlar sınıflara yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Seçkin yaz okulu programlarında öğrencilerin ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için planlanmış dil eğitimini destekleyici sportif aktivite ve etkinliklere yer veriliyor. Böylelikle gençler eğitim sürecine sıkılmadan adapte oluyor. Amerika'nın görülmeye değer tarihi lokasyonlarının yanı sıra eğlenceli yerlere yapılan geziler ile çocuklar yaz okulu atmosferinde gezerek tatil yapma şansını da elde ediyorlar. Amerika'nın kültür ve geleneklerini de tanıma fırsatı bulan gençler, yurt dışı eğitimi de deneyimlemiş oluyorlar.

Konaklama fırsatlarıve başlangıç tarihleri adına bilinmesi gereken herşey Nişantaşı York Education Solutions' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mümkündür. Haftada 15 saati kapsayan dersler ile İngilizce dil eğitimi yapılır. Sınıf mevcudu maximum 15 öğrenciden oluşur.
  • Konaklama
   : Ucla University kampüsü yurdunda (çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca 1 tam gün gezi programı mevcuttur. Akşamları ise çeşitli etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran – 11 Ağustos tarihleri arasında 1 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1680 USD
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu EC LA Klasik Yaz Programının Öğrencilere Kattıkları Nelerdir?

  *Eğitim ve eğlencenin buluştuğu kampüslerde keyifli bir yaz geçirirler.
  *Eğitimin bir parçası olan geziler ve aktiviteler ile yenilenme şansı bulurlar.
  *Farklı milletten arkadaşlar edinirler ve onların kültürlerini keşfederler.
  *Amerika'nın gelenek ve kültürü ile tanışırlar ve farklı sosyal ortamlarda uyum sağlama konusunda becerileri gelişir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar