York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Los Angeles Yurt Dışı Eğitim

Los Angeles Yurt Dışı Eğitim

Los Angeles Yurt Dışı Eğitim

Los Angeles: Bu şehir uluslararası öğrencilerin her zaman en çok tercih ettiği şehirler arasında olmuştur. Çok çeşitlilik gösteren eğitim fırsatları, mükemmel plajları göz alıcıdır. Görülmeye değer o kadar çok şey var ki! Üniversite ve Master  eğitiminiz boyunca kendinizi geliştirmek adına karşınıza hangi fırsatların çıkacağına şaşıracaksınız. ABD sisteminde diploma almak için, bitirme sınavının olmadığını da belirtelim. Ayrıca konaklama adına kiralık evlerin her zaman çok olması da ayrıntılar a...

Los Angeles: Bu şehir uluslararası öğrencilerin her zaman en çok tercih ettiği şehirler arasında olmuştur. Çok çeşitlilik gösteren eğitim fırsatları, mükemmel plajları göz alıcıdır. Görülmeye değer o kadar çok şey var ki! Üniversite ve Master  eğitiminiz boyunca kendinizi geliştirmek adına karşınıza hangi fırsatların çıkacağına şaşıracaksınız. ABD sisteminde diploma almak için, bitirme sınavının olmadığını da belirtelim. Ayrıca konaklama adına kiralık evlerin her zaman çok olması da ayrıntılar arasında. Öğrenciler genelde 2-3 kişi ev tutarlar ve part-time kampüs içi iş olanaklarına da sahip oldukları için masraflarını en aza indirebilirler. California State University, UCLA, American Film Institute, Otis College of Art and  Design, Woodbury University vb. birçok okul burada hayallerinizi süslemek adına sizi bekliyor. Siz de kariyerinize tam anlamda etki edecek Üniversite ve Master eğitimlerinizin planlamasını Uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile York Education’da planlayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar