York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Londra Yurt Dışı Yaz Okulu

Londra Yurt Dışı Yaz Okulu

Londra Yurt Dışı Yaz Okulu

  Londra Yaz Okulları 5 yaştan 18 yaşa kadar öğrenci kabul etmektedirler. Uluslararası öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği londra yaz okulları başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar standart, yoğun, akademik, spor faaliyetlerini bir arada bulunduran güvenlikli ve kapsamlı eğitici kamplardır. Londra yaz okulları konaklama seçenekleri Londra yaz okulları konaklama seçenekleri bakımından kampüs konaklamalar merkezde kısıtlıdır Londra yaz okullarının yurt konaklamalı seçenekleri genelde ş...

 

Londra Yaz Okulları 5 yaştan 18 yaşa kadar öğrenci kabul etmektedirler. Uluslararası öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği londra yaz okulları başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar standart, yoğun, akademik, spor faaliyetlerini bir arada bulunduran güvenlikli ve kapsamlı eğitici kamplardır.

Londra yaz okulları konaklama seçenekleri

Londra yaz okulları konaklama seçenekleri bakımından kampüs konaklamalar merkezde kısıtlıdır Londra yaz okullarının yurt konaklamalı seçenekleri genelde şehir merkezinden birazdaha uzakta olan merkezlerde yada ünlü kolejlerin yaz aylarında kampüslerini uluslararası öğrencilere açması ile mümkün olmaktadır.Yaz okullarında aile yanı konaklamalar küçük yaş gruplarında güvenlikli aileler tarafından servis edilmektedir.

Londra Yaz okulları Program ve Tavsiyeleri?

Londra Kültür ve sanatta da çok çeşitlilik gösteren Londra’da Yurt Dışı Yaz Okulu sizleri kişisel gelişim anlamında çok üst seviyelere taşıyacaktır.Londra yaz okulları son yıllarda STEM, CODING, SAT, AKADEMİK, STANDART,SPOR ve SANAT Programları olarak profesyonel bir yaz okulu hizmeti vermektedir.

Londra yaz okulları fiyatları?

Londra'da yaz okulları fiyatları haftalık 600 pound ile 1600 pound arasında okul ve program içeriğine göre çeşitlilik göstermektedir. Ayrıtılar için bizi arayabilirsiniz 0212 231 6954

Linki tıklayabilirsiniz.

https://www.york.com.tr/ingiltere-yaz-okulu-fiyatlari

 

Her öğrencinin yaşamak istediği bu Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatını kaçırmayın. York Education partnerliğinde hemen planlamalarınızı yapalım.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar