York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Londra Yurt Dışı Eğitim

Londra Yurt Dışı Eğitim

Londra Yurt Dışı Eğitim

Londra: Küresel bir eğitim merkezi olan Londra Avrupa'da yüksek eğitim kurumlarının en yoğun olduğu şehirdir. İngiliz Üniversitelerinin altın üçgeni olarak adlandırılan Cambridge  ve Oxford üniversiteleri buradadır, ayrıca bu üniversiteler sadece İngiltere’nin değil dünyanın da en iyi ilk 5 üniversiteleri arasındadır. Yine enler arasında bulunan en prestijli kolejler, University College London, Imperial College London,London School of Economics ve King’s College London (KCL) Londra'dadır. İngilt...

Londra: Küresel bir eğitim merkezi olan Londra Avrupa'da yüksek eğitim kurumlarının en yoğun olduğu şehirdir. İngiliz Üniversitelerinin altın üçgeni olarak adlandırılan Cambridge  ve Oxford üniversiteleri buradadır, ayrıca bu üniversiteler sadece İngiltere’nin değil dünyanın da en iyi ilk 5 üniversiteleri arasındadır. Yine enler arasında bulunan en prestijli kolejler, University College London, Imperial College London,London School of Economics ve King’s College London (KCL) Londra'dadır. İngiltere biliniyor ki müzik konusunda da dünyada 1 numaradır ve şaşılmamalıdır ki Kraliyet Müzik Koleji de burada konumlanmıştır. Eğitim masrafları harici Londra’da haftalık ortalama  £445 yeterli olacaktır. Ayrıca Camden Town a gitmeyi ihmal etmeyin, müthiş eşyalar ve antikalar sizi bekliyor olacak. Müziğin, sanatın ve eğitim başkenti Londra'da Yurt Dışı Eğitim fırsatlarını, konaklama ve eğitim masraflarınızı en mantıklı şekilde Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde beraber planlayalım. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar