York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

London School of Commerce

London School of Commerce

London School of Commerce

London School of Commerce Türkçe adıyla Londra Ticaret Okulu 1999 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuş özel bir üniversitedir. Okulun kısaltması LCA’ dır. LCA Metropolitan Cardiff Üniversitesi Kolejler Birliği üyesidir ve Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi tarafından (ASIC) onaylanmış bir eğitim kurumudur. LSC bünyesinde 1100 master ve 700 üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Bu öğrencilerin %95 i uluslar arası öğrencilerdir. 2007 yılında, işbirlikleri genişleyen portföyü ile İş...

London School of Commerce Türkçe adıyla Londra Ticaret Okulu 1999 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuş özel bir üniversitedir. Okulun kısaltması LCA’ dır. LCA Metropolitan Cardiff Üniversitesi Kolejler Birliği üyesidir ve Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi tarafından (ASIC) onaylanmış bir eğitim kurumudur. LSC bünyesinde 1100 master ve 700 üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Bu öğrencilerin %95 i uluslar arası öğrencilerdir. 2007 yılında, işbirlikleri genişleyen portföyü ile İşletme ve Hukuk Fakültesi ve Muhasebe gibi daha özel programlarda da eğitim vermeye başladı.

London School of Commerce üniversitesinin 2 adet kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüslerin ikisi de Londra’da bulunmaktadır. Bunlardan biri SBL kampüsü diğeri ise LSC kampüsüdür. LSC kampüsünde güzel sanatlar, bilgisayar bilimleri, uluslar arası turizm yönetimi, uluslar arası otelcilik, bilim yönetim danışmanlığı, teknoloji bilgileri master programı, işletme ve yönetim felsefesi doktora programı gibi alanlarda eğitimler vermektedir. SBL kampüsünde ise işletme araştırmaları lisans programı, muhasebe lisans programı, iş idaresi yönetimi, muhasebe master programı, akademik İngilizce gibi alanlarda eğitim vermektedir. Okulun aynı zamanda birçok yurtdışı kampüsü de vardır. Bu okulun kozmopolit bir vizyonu olduğunu göstermektedir. Farklı kültür, inanç ve bölgelere son derece saygılı olan bu eğitim kurumu, başka başka ülkelerde de kampüsler açmıştır. Bu kampüsler arasında; Colombo (Sri Lanka), Kuala Lumpur ( Malezya), Belgrad (Sırbistan), Bangalore (Hindistan) Dhaka(Bangladeş) Erivan (Ermenistan) kampüsleri bulunmaktadır.

London School of Commerce 6000 den fazla öğrenci bulundurmaktadır bu öğrencilerin %95 ise yabancıdır. Okul aynı zamanda Türkiye’ye %40 Avrupa Birliği üyesi vatandaşlarına %60 indirim yapmaktadır. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bir üniversitedir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar