York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

London School of Business and Finance

London School of Business and Finance

London School of Business and Finance

London School of Business and Finance İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan özel bir işletme okuludur. Okul aynı zamanda kar amacı gütmeyen eğitim kurumunun parçasıdır ve 5 farklı ülkede kampüsleri vardır. Aynı zamanda üniversite tüm bu kampüslerinde çevrimiçi dersler de vermektedir. Okulun merkez kampüsü Londra’da olmasına rağmen Singapur, Birmingham, Manchester ve Toronto’da da kampüsleri bulunmaktadır. Üniversitenin kuruluş yılı 2003’tür. Yeni dönem üniversitelerin tek alanda uzmanlaşma ve en...

London School of Business and Finance İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan özel bir işletme okuludur. Okul aynı zamanda kar amacı gütmeyen eğitim kurumunun parçasıdır ve 5 farklı ülkede kampüsleri vardır. Aynı zamanda üniversite tüm bu kampüslerinde çevrimiçi dersler de vermektedir. Okulun merkez kampüsü Londra’da olmasına rağmen Singapur, Birmingham, Manchester ve Toronto’da da kampüsleri bulunmaktadır. Üniversitenin kuruluş yılı 2003’tür. Yeni dönem üniversitelerin tek alanda uzmanlaşma ve en iyisi olarak sektöre çalışan yetiştirme değerlerini benimsemiştir. Özel sektörün mesleki ihtiyaçları alanında uzmanlaşmış olan okul, işletmenin alanına giren her dalda büyük başarılara sahiptir.

London School of Business and Finance’ın Londra’nın merkezinde bulunan Holborn semtinde 2 adet kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüslerinde finans, finansal strateji, pazarlama, işletme, psikoloji gibi dallarda eğitim vermektedir. Okul Financial Times gazetesinde dünyanın en iyi 5. İşletme okulu olma başarısı kazanmış, 2009 yılında ise bu başarı sıralamasını 1.liğe yükseltmiştir. Okulun mezunları en iyi firmalarda en yüksek pozisyonlarda en yüksek ücretlerle çalışmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’nın da en iyi MBA okuludur. 2015 yılı sınıfları için £67,750 ücret belirlenmişti ancak Ağustos 2016’da başlayacak olan MBA programı fiyatları Ocak 2016’da belirlenecektir.

London School of Business and Finance yüzlerce farklı ülkeden gelen uluslar arası bir öğrenci portföyü bulundurmaktadır. Bu başarısını ise yapmış olduğu çalışmalar sonucunda kazanmıştır. Okulun Çek Cumhuriyeti, Hong Kong, Hindistan, Kazakistan, Pakistan, Rusya, İsviçre Ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde temsilci ofisleri bulunmaktadır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar