York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Living Arts College

Living Arts College

Living Arts College

Amerika’da lise okumak için yeterlilikleriniz varsa, en iyi bölgelerden bir tanesi de Living Arts College’ın da bulunduğu North Carolina’dır diyebiliriz. Yurtdışı eğitim programlarına katıldıktan sonra herkes kariyerinin ve iş hayatının yeterince mükemmel olmasını bekleyebilir. Bu sebep ile mutlaka iyi okullardan ve oldukça iyi bir üniversiteden yurtdışı master programlarına da katılım sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla; Amerika’da lise eğitimi beraberinde özellikle son sınıf okuduğunuz takdirde ve ...

Amerika’da lise okumak için yeterlilikleriniz varsa, en iyi bölgelerden bir tanesi de Living Arts College’ın da bulunduğu North Carolina’dır diyebiliriz. Yurtdışı eğitim programlarına katıldıktan sonra herkes kariyerinin ve iş hayatının yeterince mükemmel olmasını bekleyebilir. Bu sebep ile mutlaka iyi okullardan ve oldukça iyi bir üniversiteden yurtdışı master programlarına da katılım sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla; Amerika’da lise eğitimi beraberinde özellikle son sınıf okuduğunuz takdirde ve liseyi Amerika’da eğitim ile bitirdiğiniz takdirde, eğer farklı farklı yurtdışı eğitim programı istiyorsanız ya da yurtdışında kariyer istiyorsanız böylece hayalinizdeki geleceği daha çabuk elde edebilirsiniz.

Living Arts, Amerika’da lise eğitimi ve üniversite öncesi sizleri iyi bir yurtdışı üniversite eğitimine hazırlayabilecek 2 yıllık yüksek okul eğitimleri veriyor.  Lakin şunu da belirtmek gerekir ki, Living Arts College Amerika’da eğitim programı, spesifik eğitimler veriyor. İsminden de anlayacağınız gibi, ağırlıklı olarak güzel sanatlar alanında yurtdışı eğitim veriyorlar ve teorik yaratıcılık ile görsel yaratıcılık, bu kurumun öğrencilerden istediği ve beklediği öncelikle özleliklerin içerisinde yer alıyor. Özellikle sosyal medyada araştırıldığında, Amerika’da lise eğitimi ya da yüksek okul eğitimi almış olanların, Living Arts College’tan kesinlikle memnun olduklarını göreceksiniz.

Sadece teorik yurtdışı eğitim değil; kamera kullanımı, fotoğrafçılk, gazetecilik, animasyon eğitimleri, iç mimarlık ve iç tasarım eğitimleri ve genel olarak medya eğitimleri sağlanıyor. Amerika’da eğitim veren bu okulun resmi web sitesinde de görebileceğiniz gibi; bu okuldan mezun olan kişiler çeşitli uluslar arası projelerde çalışmışlar. Bir tanesi de Ubisoft isimli şirketin oyunları.

Amerika’da lise ve Amerika’da alabileceğiniz diğer yurtdışı eğitim programları hakkında tüm sorularınıza ofisimizde ya da uzaktan iletişim ile yanıt verebiliyoruz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Living Arts
  • Seviye
   : Yaratıcılık ile ilgili tüm eğitimleri ve aynı zamanda medya eğitimi, film eğitimleri de veren Living Arts Colelge, advanced seviyesinde İngilizcce bilgisi isteyecektir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da okula bağlı yurtlarda konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   : Fiyat ile ilgili detayları danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar