York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lindenberg Almanya Yaz Okulu

Lindenberg Almanya Yaz Okulu

Lindenberg Almanya Yaz Okulu

Lindenberg: Nüfusu 11.218 olarak kayıtlara geçmiştir. Almanya'nın Bavyera bölgesinde yer almaktadır. Almanya’nın yılda en çok güneş alan bölgesi olarak göze çarpmaktadır. Bu yüzden Türk öğrenciler tarafından gerek güvenliği gerekse bölgedeki yaşanılabilirliği açısından çok fazla tercih edilmektedir. Yeşil kırsal alanların Alpler'in manzarasına eşlik ettiği Lindenberg kasabası, her yıl 150 ülkeden öğrenci ağırlamaktadır. Avusturya, İsviçre ve Constance Gölü’ne yarım saatlik uzaklıkta bulunur. Ayr...

Lindenberg: Nüfusu 11.218 olarak kayıtlara geçmiştir. Almanya'nın Bavyera bölgesinde yer almaktadır. Almanya’nın yılda en çok güneş alan bölgesi olarak göze çarpmaktadır. Bu yüzden Türk öğrenciler tarafından gerek güvenliği gerekse bölgedeki yaşanılabilirliği açısından çok fazla tercih edilmektedir. Yeşil kırsal alanların Alpler'in manzarasına eşlik ettiği Lindenberg kasabası, her yıl 150 ülkeden öğrenci ağırlamaktadır. Avusturya, İsviçre ve Constance Gölü’ne yarım saatlik uzaklıkta bulunur. Ayrıca öğrencilerin yaz tatilinde eğitiminin yanı sıra eğlenceyi de doya doya yaşamaları için, aktiviteler, etkinlikler, tarihi ve kültürel geziler düzenlenmektedir.

Almanya’da bol güneşli bir Yaz Okulu fırsatı için Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi almayı unutmayınız! 

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar