York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LIBT at Brunel University

LIBT at Brunel University

LIBT at Brunel University

Dünya standartlarında oldukça fazla eğitim alanı bulan ve sizlerin yeterince bilgiye ulaşabilmesini sağlayan sistem, yeterince mutlu ve yeterince geleceğe odaklı olan bir üniversitedir. Sistem üzerine online erişim yeterince mümkün. Aklınızda var olan tüm soruları ve soruların cevaplarını sistemden bulabileceksinizdir. Üniversitemizde, lisans, yüksek lisans eğitimleri verilmektedir. Lisans eğitim programları; Muhasebe ve finansman Sağlık yönetimi İletişim becerisi Spor yapma becerisi Şe...

Dünya standartlarında oldukça fazla eğitim alanı bulan ve sizlerin yeterince bilgiye ulaşabilmesini sağlayan sistem, yeterince mutlu ve yeterince geleceğe odaklı olan bir üniversitedir. Sistem üzerine online erişim yeterince mümkün. Aklınızda var olan tüm soruları ve soruların cevaplarını sistemden bulabileceksinizdir. Üniversitemizde, lisans, yüksek lisans eğitimleri verilmektedir. Lisans eğitim programları;

 • Muhasebe ve finansman
 • Sağlık yönetimi
 • İletişim becerisi
 • Spor yapma becerisi

Şeklinde ana kapsamlı bir halde siz öğrencilere duyurulur. Lisans eğitim sürecinde burs imkanlarınız da üniversite tarafından belirlenir. Her alamda yeterince başarılı ve yeterince kariyer odaklı bir cv doldurabilmenizde sağlanacaktır. Sizler, üniversitemizin kampus alanından faydalanmakta da yeterince özgürsünüzdür. Yapmanız gereken iş yeterince açıktır. İlk olarak kayıt için iletişime geçmeli ve fiyatlar konusunda birimler ile anlaşmaya varmalısınız.

Hemen ardından da sistem sizlere kullanabileceğiniz ve hakkınız olan her programı tanıtacaktır. Lisans eğitim programlarında öncelik olarak bir hazırlık süreci, yani öğrenciyi alıştırma süreci olur. LIBT at Brunel University ile geleceğinize bir adım daha yaklaşmalısınız. Üniversitemiz yüksek lisans ve doktora programlarını da kapsayan hizmetleri ile birlikte sizleri yeterince mutlu etmeyi amaçlar. Her türlü lisans dersinin tekrarını istediğiniz taktir de öğrenci işleri ile görüşerek alabileceksinizdir. Sizler için öğretim elemanı kapasitemizi de yeterince doluluk oranına çıkardık. LIBT at Brunel University ile geleceğinize çok daha fazla yatırım yapın.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar