York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Leysin American School Lise Eğitimi

Leysin American School Lise Eğitimi

Leysin American School Lise Eğitimi

Leysin American School Muhteşem İsviçre Alpleri’nde bulunan Leysin Amerikan Okulu, 1961’den beri öğrencilerin, kişisel gelişim ve eğitim anlamında zenginleştirici deneyim kazanmalarını sağlayan bir yatılı okuldur. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler tecrübeli eğitmenler sayesinde, deneyimsel eğitimden, uluslararası kültürel gezilere kadar sunula bir çok imkan ile meraklarını tetiklenerek bir dünya vatandaşı olmaları yolunda ilerlemektedirler. Leysin Amerikan Okulunda öğrenciler akademi...

Leysin American School

Muhteşem İsviçre Alpleri’nde bulunan Leysin Amerikan Okulu, 1961’den beri öğrencilerin, kişisel gelişim ve eğitim anlamında zenginleştirici deneyim kazanmalarını sağlayan bir yatılı okuldur. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler tecrübeli eğitmenler sayesinde, deneyimsel eğitimden, uluslararası kültürel gezilere kadar sunula bir çok imkan ile meraklarını tetiklenerek bir dünya vatandaşı olmaları yolunda ilerlemektedirler.

Leysin Amerikan Okulunda öğrenciler akademik eğitimlerine 7. Ve 8. Sınıfta başlarlar. Daha ileri sınıflarda kendilerine yardımcı olacak temel bilgi ve becerilerini bu aşamda geliştirmeye başlarlar. Öğrencilerin kendilerini keşfetmeye ve genişleyen ilgi alanlarının ortaya çıktığı 9. Ve 10. sınıflarda, liderlik duygusunun da geliştirmesi için yeni fırsatlar sunularak desteklenirler. Son olarak 11. ve 12. diloma yılları sınıflarında öğrenciler Uluslararası Bakalorya (IB) veya Amerikan Lisesi Diploması programını almayı tercih edebilirler. Her iki programında kendine özgü zolayıcı tarafları mevcuttur. İki program da lise sonrasındaki eğitimleri için en iyi imkanları sunmaktadır.

Eğitim Sistemleri

 • Amerikan Lisesi Diploması
 • International Baccalaureate Diploma Programme (IB, Uluslar arası Bakalorya)

Yıllık Eğitim Ücreti(Yatılı)

Kayıt Ücreti: 500 CHF
Deposit: 8000 CHF
Yıllık Eğitim Ücreti: 99000 CHF
Yardım Ücreti: 8000 CHF

Akademik Başarı

Mezun olan öğrencilerimiz Georgetown University, Florida International University, Boston University, University of California, McGill University, University of Toronto, City University of London, Imperial College London, University College London, University of Cambridge, University of Geneva, University of Lausanne ve bunun gibi dünyanın dört bir yanındaki en iyi okullarda eğitim görmeye hak kazanmıştırlar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Leysin American School
  • Seviye
   : Seviye 4
  • Konaklama
   : Okul içi yurt konaklama dahildir.
  • Dahili Hizmetler
   : Okulda yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz wi fi, üniformalar
  • Fiyat
   : Yıllık Öğrenim Fiyatı (Yatılı): 99,000 CHF

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar