York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lamar University

Lamar University

Lamar University

Bu üniversite her zaman hayalinizi kurduğunuz bir üniversitedir. Lamar University her zaman oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir. Hayaliniz olan üniversite artık size oldukça yakın olacaktır. Her yıl 15.000 öğrenciye ev sahipliği yapan bu üniversite her zaman çok fazla öğrenciyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu üniversite 100’den fazla eğitim programı ile birlikte her zaman sizlere hizmet vermektedir. Lisans, yüksek lisans ve doktora gibi bir çok bölümleri de içerisinde barındırmaktadır. Olduk...

Bu üniversite her zaman hayalinizi kurduğunuz bir üniversitedir. Lamar University her zaman oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir. Hayaliniz olan üniversite artık size oldukça yakın olacaktır. Her yıl 15.000 öğrenciye ev sahipliği yapan bu üniversite her zaman çok fazla öğrenciyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu üniversite 100’den fazla eğitim programı ile birlikte her zaman sizlere hizmet vermektedir. Lisans, yüksek lisans ve doktora gibi bir çok bölümleri de içerisinde barındırmaktadır. Oldukça büyük olan kampüsü ile birlikte her zaman güzel bir alanı ile birlikte öğrencilerine hizmet vermektedir. Bu hizmet ile birlikte öğrenciler çok güzel bir alanı ayaklarını altında bulmaktadır.

Lamar University her zaman müfredat kalitesi ile birlikte çok güzel ve başarılı hizmet vermektedir. Bu güzel eğitim kalitesi ile birlikte her zaman istediğiniz eğitimi alabileceksiniz. Bu üniversite her zaman öğrencilerini oldukça geniş imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar ile birlikte her zaman daha fazla araştırma yapabilecek olan öğrenciler daha güzel bir eğitim almayı kolaylaştırmaktadır. Bu araştırmalar ile birlikte akademik anlamda çok iyi başarılar elde etmeye başlayacaksınız. Bunun için her zaman oldukça tercih edilen bir üniversite olma yolunda ilerlemektedir. Bunun için yapılması gereken akademik takvimi kontrol ederek kayıt zamanlarını asla kaçırmamalısınız. Bu kayıt zamalarını kaçırmadan bir an önce lisans ve yüksek lisans kayıtlarını yapmaya başlayabilirisiniz. Bu üniversite sizi her zaman başarı göstermenize yardımcı olacaktır.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve Amerika’da üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar