York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Sliema Dil Okulu

LAL Sliema Dil Okulu

LAL Sliema Dil Okulu

"Malta dil okulları kapsamında uzun yılların getirdiği tecrübe ve alanında uzman eğitmenler ile bir adım öne çıkan LAL Language Centers dil okulu, öğrencilerine yoğun bir dil eğitiminin yanında sunduğu sosyal aktiviteler ile hayli tercih edilen dil okulları arasında yer alır." Bütün şubelerini ülkelerin en iyi ve öğrenci odaklı ve kültürel merkezlerinde konumlandırmış olan LAL dil okulu ile İngiliceyi en iyi şekilde öğrenerek, bulunduğunuz lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmeniz mümkün. Yur...

"Malta dil okulları kapsamında uzun yılların getirdiği tecrübe ve alanında uzman eğitmenler ile bir adım öne çıkan LAL Language Centers dil okulu, öğrencilerine yoğun bir dil eğitiminin yanında sunduğu sosyal aktiviteler ile hayli tercih edilen dil okulları arasında yer alır."

Bütün şubelerini ülkelerin en iyi ve öğrenci odaklı ve kültürel merkezlerinde konumlandırmış olan LAL dil okulu ile İngiliceyi en iyi şekilde öğrenerek, bulunduğunuz lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmeniz mümkün. Yurtdışı eğitim ile  Malta dil okulu programlarına katılım sağlayan kişilere yönelik ypılan sosyal aktivite programları sayesinde öğrenciler sosyal ortamda dil becerilerini pratik etme fırsatını değerlendirme şansı elde ederler.

LAL Malta dil okulu, hazırladığı seçkin içerikli programları ile alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde en üst düzey verimliliği sağlayan yurtdışı eğitim çalışmalarını özverili şekilde gerçekleştirir. Böylece Malta'nın renkli ve güneşli atmosferinde eğlenerek ve keyifli deneyimler edinerek yurtdışı eğitim olanaklarını tanımış olurlar. LAL dil okulu, kurulduğu her ülkede o ülkedeki yetkili birimler tarafından sertifikalandırıldı ve onaylandı. Ayrıca DELTA CELTA Training Centre tarafından da desteklenmektedir. Dünya çapında eğitim sektöründe hizmet sunan LAL Schools dil okulu grubu uluslar arası öğrenciler için heyecanlı bir seçim olmanın yanı sıra modern kampüsleri, tam donanımlı sınıfları ayrıca güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri ile bensersiz özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Yüksek segment olarak belirtebileceğimiz LAL dil okulu, haftalık 330 eurodan başlayan fiyatlarla alınabilir.

LAL’ın Malta dil okulu ile tamamiyle kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik yurtdışı eğitim ve İngilizce dil kursları alacaksınız. Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30 saat), Uluslar arası yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi (20-28-30), Turist İngilizcesi programları var.  İsteyen öğrenciler aile yanı ya da öğrenci yurtlarından birini seçebilirsiniz.

LAL Malta dil okulu çevresel şartlarına bakacak olursak açık hava spor tesisleri, kafeterya, açık hava kafeterya, çeşitli program etkinlikleri, interaktif sınıflar, iyi donatılmış ferah sınıflar, masa tenisi, ücretsiz Wi-Fi erişimi yer alır.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL
  • Seviye
   : Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslararası yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi (20-28-30), Turist İngilizcesi programları bulunmaktadır.
  • Konaklama
   : LAL bünyesinde iki adet konaklama seçeneği mevcuttur. İsteyen öğrenciler aile yanı ya da öğrenci yurtlarından birini seçebilirler.
  • Dahili Hizmetler
   : Okul olanakları arasında; Açık hava spor tesisleri, kafeterya, açık hava kafeterya, çeşitli program etkinlikleri, interaktif sınıflar, iyi donatılmış ferah sınıflar, masa tenisi, ücretsiz Wi-Fi erişimi yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 330 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar