York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Schools Malta Yaz Okulu

LAL Schools Malta Yaz Okulu

LAL Schools Malta Yaz Okulu

İngilizce dil eğitiminde 25 yılı aşkın süredir hizmet sunan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve aktivite programları sunmaktadır. Bütün şubelerini ülkelerin en heyecan verici merkezlerinde konumlandırmış olan LAL ile İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenerek, bulunduğunuz lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmeniz mümkündür. Malta Yaz Okulunun, sosyal aktivite programları sayesinde öğrenciler sosyal ortamda dil becerilerini pratik etme fırsatını değerlendirme şansı ...

İngilizce dil eğitiminde 25 yılı aşkın süredir hizmet sunan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve aktivite programları sunmaktadır. Bütün şubelerini ülkelerin en heyecan verici merkezlerinde konumlandırmış olan LAL ile İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenerek, bulunduğunuz lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmeniz mümkündür. Malta Yaz Okulunun, sosyal aktivite programları sayesinde öğrenciler sosyal ortamda dil becerilerini pratik etme fırsatını değerlendirme şansı elde ederler. LAL, 18 yaş altı grubundaki çocuklar için hazırladığı seçkin içerikli programları ile dil eğitim çalışmalarını özverili şekilde gerçekleştirmektedir. Böylece gençler geleneksel Malta yaz okulu atmosferinde eğlenerek ve keyifli deneyimler edinerek yurt dışı eğitim olanaklarını tanımış olurlar. LAL, kurulduğu her ülkede o ülkedeki yetkili birimler tarafından onaylanmıştır. Ayrıca DELTA CELTA Training Centre tarafından da desteklenmektedir. Dünya çapında eğitim sektöründe hizmet sunan LAL Schools, uluslararası öğrenciler için heyecanlı bir seçim olmanın yanı sıra modern kampüsleri, tam donanımlı sınıfları ayrıca güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri ile bensersiz özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar